Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Były kolega z klasy R. Kelly twierdzi, że piosenkarz przekupił urzędnika, aby poślubił Aaliyah

To kolejne świadectwo przeciwko upadłej gwieździe R’n’B. Trzeciego dnia procesu Roberta Kelly’ego, który był sądzony w sądzie federalnym w Brooklynie (Nowy Jork) pod zarzutem wymuszenia, wykorzystywania seksualnego nieletniego, porwania, korupcji i pracy przymusowej, twierdził jego były kierownik wycieczki. 20, że piosenkarz przekupił za jego pośrednictwem urzędnika, aby uzyskać dokumenty tożsamości Sfałszowane do małżeństwa Piosenkarka Alia była wówczas nieletnia i zmarła na Bahamach w sierpniu 2001 roku, w wieku 22 lat, w katastrofie lotniczej..

„Wszedłem i powiedziałem: „Hej, chcesz zarobić trochę pieniędzy? „”Demetrius Smith, lat 65, powiedział podczas swojego zeznania.

Przeczytaj także Napaść seksualna: Podczas procesu R. Kelly, skarżący był niepełnoletni w momencie wystąpienia faktów, opowiadając o przemocy i upokorzeniu

Pan Smith, który pracował z R. Kelly przez ponad dziesięć lat w latach 80. i 90., twierdził, że dał urzędnikowi służby cywilnej 500 dolarów za fałszywe dokumenty dla Alii, wówczas zaledwie 15-letniej, piosenkarce. , który w tym czasie miał 27 lat, mógł ją poślubić.

Demetrius Smith, który zeznawał z zapewnieniami o immunitecie przed przyszłym oskarżeniem, powiedział przysięgłym, że R. Kelly i jego kumple opracowali plan małżeństwa po tym, jak Aliyah ogłosiła, że ​​jest w ciąży, a piosenkarka obawiała się, że może być w ciąży. ” Więzienie „.

Menedżer podobno doradził gwiazdce, aby nie poślubiała Alia

R. Kelly wierzy, że to małżeństwo uniemożliwi Alię – jej debiutancki album Wiek nie jest niczym, ale liczbą, wydany w 1994 roku, Wyprodukowany przez R. Kelly’ego – pewnego dnia zeznawać przeciwko niemu. On był „Aby chronić siebie i chronić Aley”Pan Smith oszacował, że R. Kelly i pojechali do Chicago (Illinois) na pełną trasę koncertową na ślub, w 1994 roku, później odwołano.

Przeczytaj także Proces R Kelly’ego: W pierwszym dniu rozprawy piosenkarz jest opisany jako „mężczyzna, który wykorzystał swoją sławę do zaspokojenia swoich pragnień seksualnych”
READ  Jednopłytowe komputery kompaktowe (SBC) Rynkowe możliwości biznesowe i prognoza 2021-2030

Menedżer powiedział, że poradził gwiazdce, aby nie wychodziła za Alię i poinformował ją o tym„Nie mógł się z nią ożenić i [qu’]Była za mała. „Pytał mnie, po której jestem stronie”.

Świat z AFP