Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mercato – Paris Saint-Germain: Przełom w serii Mbappe?

Mercato – Paris Saint-Germain: Przełom w serii Mbappe?

Piłka nożna – Mercato – Paris Saint-Germain

Mercato – Paris Saint-Germain: Przełom w serii Mbappe?

Opublikowano 24 kwietnia 2024 o 2:45

Ukończył Wydział Dziennikarstwa w Paryżu. Specjalizuje się w piłce nożnej, szczególnie w okresie transferowym. Fan Paris Saint-Germain i stadionu francuskiego.

Kylian Mbappe, związany kontraktem z Paris Saint-Germain do czerwca przyszłego roku, potwierdził już swoje odejście na koniec sezonu i w przypadku większych zmian powinien bezpłatnie zarejestrować się w Realu Madryt. Ale jeden z dziennikarzy ożywia tę serię, wskazując, że dialog z administracją Paris Saint-Germain nie został jeszcze całkowicie wstrzymany…

Killiana Mbappe I Paryż Saint-GermainPachnie końcem! 25-letni napastnik oznajmił swoim menadżerom w lutym ubiegłego roku, że nie przedłuży kontraktu na Parc des Princes i osiągnięto porozumienie z francuskim klubem. PRAWDA Madryt Wspomniano już o tym w tej serii. Wewnętrznie pomysł na przedłużenie jest jednak w ostatniej chwili Mbappe Nie wydaje się to całkowicie wykluczone w przypadku Paris Saint-Germain…

„Negocjacje nigdy się nie kończą”

Zapytałem wcześniej Przegląd mediówdziennikarz blisko Paryż Saint-Germain Dokonuje niepokojącego odkrycia na ten temat: „ Mbappé to niewątpliwie historia sportu, ze względu na jego rekordy, występy i szybkość. To prawda, że ​​ludzie nas krytykują, bo rozmawiamy tylko o pieniądzach i transferach. Jednak Mbappé to ciągłe negocjacje między nim a klubem. To nigdy się nie kończy „, on tłumaczy.

Nie ma pewności co do Paris Saint-Germain?

Źródło to kontynuuje: „ Problem w tym, że samo PSG nigdy nie wiedziało, co siedzi w głowie Kyliana „Thunderclap wyraźnie wydaje się możliwy w przyszłości MbappePodobnie jak miało to miejsce w 2022 r. w przypadku przedłużenia w ostatniej chwili z Paryż Saint-Germain W miesiącu maju.