Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mercato Mercato – Paris Saint-Germain: Mbappe przedstawia swoją odpowiedź Realowi Madryt

Piłka nożna – Mercato – Paris Saint-Germain

Mercato Mercato – Paris Saint-Germain: Mbappe przedstawia swoją odpowiedź Realowi Madryt

Opublikowano 14 kwietnia 2023 r. o 02:00

Ukończył Szkołę Dziennikarstwa w Paryżu. Specjalizuje się w piłce nożnej, a dokładniej w okienku transferowym. Fan PSG i Stade Français.

Pomimo niedawnych kontrowersji związanych z kampanią resubskrypcyjną emitowaną przez Paris Saint-Germain i spekulacji hiszpańskiej prasy na temat dalszego zainteresowania ze strony Realu Madryt, wygląda na to, że Kylian Mbappe chce kontynuować przygodę w Parc des Princes. Francuski napastnik wyjaśnił w środę wieczorem.

Ubiegły sezon został przedłużony o Paris Saint Germain do czerwca 2024 r., Killian Mbappé Czy myśli o odejściu tego lata? Nowy kapitan zzespół ekspresowye, jest bardzo zdenerwowany, że jego zdjęcie zostało użyte w wyemitowanej przeze mnie kampanii wideo dotyczącej ponownej subskrypcji Paris Saint Germain W zeszłym tygodniu nie wahałem się krzyczeć w sieciach społecznościowych: „ W żadnym momencie nie zostałem poinformowany o treści wywiadu z moimi rozmówcami (…) Nie zgadzam się z zamieszczonym filmem. Dlatego walczę o prawa do poszczególnych zdjęć. Paris Saint-Germain to wielki klub i rodzina, ale zdecydowanie nie jest to Kylian Saint-Germain Odszedł i to wystarczyło, by poruszyć hiszpańską prasę…

Real Madryt wciąż w ruchu?

Rzeczywiście, zgodnie z najnowszymi odkryciami, połączenie między zawsze będzie inicjowane Killian Mbappé i PRAWDA Madrytktóry był bardzo bliski wygrania swojego podpisu, zanim ostatecznie przedłużył kontrakt z Paris Saint Germain Zeszły rok. Według prasy iberyjskiej, Mbappé Zawsze marzył o wylądowaniu w klubie bezaale numer 7 z Paris Saint Germain W końcu zabił napięcie w środowy wieczór.

„Jestem paryżanką i pracuję na kontrakcie”

W wywiadzie dla Tout Le Sport we France 3, Kyliana Mbappe Dał jasno do zrozumienia, że ​​nie zamierza wyjeżdżać Paris Saint Germain tego lata : ” Następny krok? Myślę, że wygranie Ligi Mistrzów. Doszedłem już do półfinału, ćwierćfinału i 1/8 finału… Zrobiłem wszystko oprócz wygranej (uśmiech). po prostu tęsknię. Mam nadzieję, że będzie to jak najszybciej. Lub? w Paris Saint-Germain. Jestem paryżaninem i wykonawcą. Więc to PSG „. To jest jasne.

READ  Morgan Yurat: „Nic nigdy nie wygrało”