Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Meghan Markle (Bardzo) Wkrótce wraca do Londynu? Aby wesprzeć Harry’ego, zrobisz wyjątek

Możemy mieć niespodziankę 1 lipca, kiedy w Kensington Gardens zostaje odsłonięty posąg Diany. Według źródła z portalu Radar, cytowanego 14 czerwca 2021 r., Meghan Markle może być obecna u boku księcia Harry’ego. Podczas gdy właśnie urodziła drugie dziecko, córeczkę urodzoną 4 czerwca i ochrzczoną przez Lillibit, księżna Sussex mogła opuścić Kalifornię i to z jednego ważnego powodu: by wesprzeć męża w jego napiętym spotkaniu z rodziną królewską . Jeśli mała Lily jest zbyt młoda, aby przepłynąć Atlantyk, jej brat Archie (dwuletni) może być częścią tego.

Ostatnia podróż księcia Harry’ego do Anglii miała miejsce w kwietniu, kiedy uczestniczył w pogrzebie swojego dziadka, księcia Filipa w zamku Windsor. Księżna Sussex, będąca w zaawansowanej ciąży, została zmuszona do pozostania w domu w Santa Barbara z synem Archiem. “Megan wie, jak trudno jest samotnie uczestniczyć w pogrzebie dziadka i nie chce, aby to się powtórzyło, Wspomniałem o źródle Radar online. Harry został odrzucony przez większość jego krewnych, a wielu odmówiło rozmowy z nim, a nawet nawiązania kontaktu wzrokowego. “

Gdybyśmy mogli zobaczyć, jak książę Sussex zamienia się ze swoim bratem księciem Williamem i jego szwagierką Kate Middleton, inni członkowie klanu po prostu go zignorowaliby, obwiniając go za szczery wywiad z Oprah Winfrey, który został wyemitowany kilka miesięcy wcześniej. W wywiadzie, w którym rodzina Sussex zauważyła, że ​​uwagi rasistowskie pojawiły się na krótko przed narodzinami ich syna.

Imię sporu

Według źródła radar online, “Od pogrzebu sytuacja się pogorszyła“:”Można więc sobie tylko wyobrazić, jak to będzie potraktowane podczas wielkiej imprezy 1 lipca (…). Meghan i Harry wiedzą, że wydarzenie będzie zdominowane przez księcia Williama, Kate i ich dzieci. Cambridge uczyniło Pałac Kensington swoim domem i ciężko pracowało, aby całe wydarzenie było bezbłędne. Ten dzień będzie poświęcony nie tylko uhonorowaniu Diany, w jej 60. urodziny, ale także szansą dla Williama na przyswojenie spuścizny swojej matki.

READ  50-letnia prezenterka telewizyjna składa straszną spowiedź!

Relacje między księciem Harrym, Meghan Markle i resztą rodziny królewskiej mogły się uspokoić wraz z narodzinami ich córeczki. Ale wybór nazwy Lillibit „Lily” Diany Motpatten-Windsor, używając osobistego przezwiska księcia Filipa dla królowej Elżbiety, dodał oliwy do ognia. Od samego początku rodzina Sussex i Buckingham spierała się, czy młodzi rodzice poprosili królową o zgodę…