Mecz z Polską został przerwany po wyrzuceniu 4 zawodników „The Blues”.

Januel Pelosian został zwolniony z drużyny The Blues
Federico Pistellini / Panoramiczny

Reprezentacja Francji do lat 18 całkowicie załamała się w niedzielnym meczu z Polską podczas zawodów Limoges International. Mecz został przerwany po pokazaniu drużynie niebieskich czterech czerwonych kartek.

W ciągu dwudziestu minut czterech zawodników zostało zdyskwalifikowanych, a mecz przerwano: francuska drużyna U18 straciła nerwy i w niedzielę podczas zawodów Limoges International przegrała z Polską 3:2.

Sędzia przerwał mecz w 75. minucie, kiedy Francuzi po wykluczeniu czwartej bramki mieli siedem do jedenastu. Na Estadio Poblanc mecz rozpoczął się szaleńczo od czterech bramek w pierwszej połowie, w tym trzech w sześć minut.

Remis 2:2 wystarczyłby, aby zadowolić drużynę prowadzoną przez mistrza świata z 1998 roku Bernarda Diomede, który różnicą bramek wyprzedził w tabeli Polską.

Ale Francuz pękł. Elias Hasni, strzelec pierwszego gola dla Francji, został początkowo zdyskwalifikowany (55.), a za nim uplasowali się Januel Pelosian (60.), Yoni Gomes (72.) i Darnell Eric Pele (75.). Tymczasem Polacy skorzystali z okazji, dzięki Kasperowi Maciakowi (3-2, 70. miejsce) i zwyciężyli w 15. edycji turnieju w Limoges.

READ  Lukaku jest poza Polską... i na przyszłość?