Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mecz: 5 Przewidywany nieobecny w zawodach Paris Saint-Germain / Reims, Jay Fett

Jeśli klub nie transmituje swojego tradycyjnego punktu medycznego, tylko pięciu graczy ma przegapić niedzielny mecz Paris Saint-Germain / Reims 37. dnia L1. Po dotknięciu go w Montpellier Idrissa Gaye musi być zdolna do gry.

Wbrew swoim nawykom Paris Saint-Germain nie transmitował swojego przedmeczowego punktu medycznego, gdy zmierzy się ze Stade de Reims w niedzielę (21:00) w kontekście 37. i przedostatniego dnia Ligue 1. Trening na dziś daje bardzo dokładne wyobrażenie o tym, którzy zawodnicy będą mogli grać, a którzy nie. Został aresztowany po wydaleniu w ostatnią niedzielę, Kimpembe Oczywiście nie będzie.

Jeśli chodzi o kontuzjowanych, to czterech zawodników nie może u siebie startować w ostatnim sezonie. Nieobecny przez kilka kolejnych tygodni, Marco. Verrate Nie zagra ponownie w Paris Saint-Germain i teraz zmierza do mistrzostw Europy z Włochami. Levin jest taki sam Kurzawa I kontuzjowana kostka, nawet jeśli Euro nie było celem po lewej stronie. Nadal dochodzi do siebie po operacji kolana, a teraz, gdy zbliża się następny sezon, Juan Bernat Nie będzie go też z Paris Saint-Germain / Reims i niczym więcej niż Alexandrem Letelier Powrót do zdrowia po operacji palca.

Z drugiej strony Idrissa Sójka Według informacji z Le Parisien, kto pojawił się kulejąc na wyjeździe Montpellier / Paris Saint-Germain w środku tygodnia, powinien być dobry do serwowania. Jednak rywalizuje z Herrerą i Danilo o miejsce w składzie startowym obok Paredesa, ale może zostać zarezerwowany w przyszłym środowym finale Pucharu Francji przeciwko Monako. Wobec nieobecności Kimpembe i Kurzawy Diallo i Packer praktycznie gwarantują start PSG / Reims.

Paris Saint-Germain w niedzielny poranek musi ujawnić selekcję na mecz z Reims, szansę na ostateczne zweryfikowanie stanu zdrowia nieobecnych i obecnych graczy.