Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Masters Miami – Hurgas: „Mam nadzieję, że młodzi ludzie w Polsce mogą być zachęcani przez takie osoby jak Iga Świdech”

Masters Miami – Hurgas: „Mam nadzieję, że młodzi ludzie w Polsce mogą być zachęcani przez takie osoby jak Iga Świdech”

Może tylko Hubert Hercos to przewidział. Mimo to omawiany kanclerz niewątpliwie jest bardzo pokorny, aby tworzyć takie projekty w komecie. Mimo to został pierwszym Polakiem, który wygrał Masters 1000 w niedzielę w Miami. Jeśli zobaczysz go sterującego łodzią przeciwko swojemu przyjacielowi i podwójnemu partnerowi Jonicowi Chinnerowi w finale, można by pomyśleć, że był przyzwyczajony do takich wspaniałych okazji. Trzeba powiedzieć, że jechał na falach pewności siebie zbudowanej przez zwycięstwa Rafaela Nadala z Nonaka Djokovica do zwycięstwa w prywatnym wyścigu (zwłaszcza w dwóch ostatnich wspomnianych) Denis Shapolov, Milos Ronnik, Stefanos Citsipas i Andrei Rublev. , Roger Federer i Dominic Theme.

Z 5 porażkami w ostatnich 7 meczach, bardzo trudno jest oczekiwać dumnego czasu dla Hurgasa. Jednak z sezonu początkowego wyłania się kolejna statystyka: Florida Winds sprawdza się najlepiej, gdy otwiera 2021, drugi stopień jego kariery w Delrey Beach. „W zeszłym roku spędziłem tu prawie pół roku (podczas epidemii, podczas przerwy w zawodach z powodu referencji nauczycieli). Trenowałem, kiedy było tak gorąco wiosną i latem, więc myślę, że bardzo pomogło mi to dobrze grać na Florydzie. Musieliśmy radzić sobie ze szczególnie trudnymi sytuacjami, ponieważ było trochę wolno i trochę wiał wiatr„, Podkreślił.

ATP Miami

Harrocks, maszyna do zgniatania pierwszych 10 członków

20:47 o 04.04.2021

Matthew: „Hurcas to nie tylko duża niespodzianka, ma inne dobre wyniki”

Nowoczesna i bezbłędna gra

Harcas, który jest znacznie trudniejszy w walce z robalami niż jego bezpośredni przeciwnik, nie wydaje się być w stanie powstrzymać swoich ciosów pomimo różnic w pogodzie. Pod koniec gry zdaje sobie sprawę z celu swojego występu, z wyjątkiem sytuacji, gdy zdaje sobie sprawę z przeciwnego buntu. „Byłem trochę zdenerwowany przy 4-3 i to było bardzo ważne, aby wygrać ten mecz. Miałem trzy szanse na ucieczkę, ale Jonic wrócił, by dobrze uderzyć piłkę. Był fantastycznym „twórcą zapałek” i odetchnąłem z ulgą, kiedy doszedłem do końca„, Powiedział szczerze.

READ  Lider PiS chce rozmawiać o EPP Manfredie Weberze przed wyborami - EURACTIV.com

Ale jeśli ten trudny moment może zostać pokonany przez Polaka, zawdzięcza różnorodności swojego majątku. Jak niedawno zauważył jego słynny starszy i towarzysz Vojtech Pipak, Hurricane naprawdę nie mają słabych punktów w jego grze. Jak na swój wzrost (1 m 96) porusza się wyjątkowo dobrze. Jego sposób bycia na piłce bez sprawiania wrażenia szybkiej jazdy pociągnął za sobą wiele porównań z Andym Murrayem, ale „kotem” dla prymitywnych purystów jest Miloslav Messir.

Pomimo blasku Chinnara, Hargas pozostał w jego chmurze: ostatnia łapanka

Nie ma wielkich nadziei

Kiedy tego potrzebuje, może też zredukować transakcje, zwłaszcza dzięki swojemu strażakowi w służbie, który uwalnia go od tego napiętego końca finału. Jak dotąd jego słaby punkt? Hargas mógł być trochę lepszy – powiedział.Lekko zawstydzony, nie tak pewny siebie„Według FIB, to zwycięstwo pomoże mu przekroczyć prawdziwy kamień milowy na najwyższym poziomie, zwłaszcza pod przewodnictwem jego trenera Craiga Pointona, byłego trenera Johna Isnera.

Daje mi więcej motywacji i pewności siebie. Każdego dnia staram się doskonalić, co jest efektem mojej pracy. Byłem bardzo dumny z Igi (Swytech), kiedy pokonałem Rolanda Carrosa. Jeśli mój sport może inspirować młodych ludzi w Polsce, to cieszę się. ” Hurgas, obecnie jeden z 20 najlepszych członków, będzie miał w przyszłości bardziej bezpieczny status i przejrzysty harmonogram. Teraz jest odpowiedzialny za skorzystanie z tego cnotliwego kręgu, aby spełnić swoje marzenia i marzenia swoich towarzyszy.

Harrocks, maszyna do zgniatania pierwszych 10 członków

ATP Miami

Pomimo blasku Chinnara, Hargas pozostał w jego chmurze: ostatnia łapanka

04.04.2021 o 19:53

ATP Miami

Matthew: „Hurcas to nie tylko duża niespodzianka, ma inne dobre wyniki”

04.04.2021 o 19:45