Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Masowa kontrola na stronie Airbus Defence & Space po odkryciu wariantu delta

Masowa operacja przesiewowa i szczepienia odbędzie się w poniedziałek 21 czerwca na terenie Airbus Defence and Space w Tuluzie po odkryciu stanu wariantu delta (ilustracja). – Remy Gabalda / Agence France-Presse

Poniedziałkowa walka akcji na stronie Obrona i przestrzeń kosmiczna w Airbusie z
TuluzaZnajduje się w dzielnicy Palais. W sobotę władze sanitarne uzyskały wyniki sekwencji badań
COVID-19 Przeprowadzono ją 8 czerwca podczas operacji ratunkowej prowadzonej przez Public Health France, która ujawniła:
przypadek zmiennej delta, szczególnie niepokojący jest podlinia wariantu indyjskiego.

Według gubernatora Haute-Garonne, ten przypadek pochodzi z grupy, która została zidentyfikowana i leczona między 19 a 23 maja. Aby dowiedzieć się, czy rozprzestrzenił się w liniach lotniczych, w poniedziałek odbędzie się zakrojony na szeroką skalę proces przesiewowy i szczepienia.

Kontrola i szczepienia przez cały tydzień

Rozbudowany system prewencyjny prowadzony przez zespoły ze Szpitala Uniwersyteckiego w Tuluzie, Straż Pożarną i Pogotowie Ratunkowe oraz mediatorów „anty-Covid”. Szybkie testy serologiczne (TROD) oraz testy antygenowe zostaną przeprowadzone z pracownikami Airbus D&S, a także otrzymają możliwość ich szczepienia. Proces, który będzie trwał przez cały tydzień we współpracy z firmą.

alternatywna delta W Indiach pojawił się w kwietniu. W tym tygodniu Olivier Veran wskazał, że będzie to od 2 do 4% potwierdzonych przypadków we Francji w tym czasie. Będzie bardziej zaraźliwy niż inne warianty i wpłynie na większą liczbę młodych ludzi i mniej dziś zaszczepionych.

READ  3 rzeczy dzieją się z twoim ciałem, gdy nie myjesz go przez dwa dni