Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Martigues wygrywa w Niort i zajmuje drugie miejsce

Martigues wygrywa w Niort i zajmuje drugie miejsce

Premiera narodowej piłki nożnej Coupe de France: Calais, Kevilly, Pierre… największe wyczyny zawodów

Prawdziwy punkt zwrotny. W pierwszym meczu 31. dnia mistrzostw kraju Chamois Niorte Football Club gościł FC Martigues. Na koniec ekscytującego meczu podopieczni Gregory'ego Poiriera zwyciężyli miażdżącym zwycięstwem (3-1) dzięki bramkom Abdoula Diawary (11), Karima Tlili (45+2) i Gaetana Messi-Mezzo (68) przeciwko osiągnięciu Marksa Encho (36). ).

>> Dołącz do Foot National na Whatsapp, aby nie przegapić żadnych najnowszych wiadomości o francuskiej piłce nożnej i amatorskiej piłce nożnej.

Drugie miejsce zajmuje Martigues

Dzięki piętnastemu zwycięstwu w sezonie FC Martigues wyrywa dziś swojemu konkurentowi drugie miejsce, na trzy dni przed zakończeniem sezonu 2023-2024. Martégaux jest na mocnej pozycji, aby awansować do drugiej ligi. I odwrotnie, los Niortai nie był już pod kontrolą. Przypominamy, że 31. edycja francuskiej trzeciej ligi oferuje dwa bilety do profesjonalnego świata. Pierwszą z nich wygrała Czerwona Gwiazda.

Podsumowując

W 31. dniu mistrzostw kraju FC Martigues zwyciężyło 3:1 w Niort. Martégaux jest na mocnej pozycji, aby awansować do drugiej ligi. I odwrotnie, los Niortai nie był już pod kontrolą.

READ  Polska wygrywa z USA