Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Marseille Lens: OM wciąż bez Melka

Piłka nożna – „Nie mamy jeszcze zielonego światła medycznego” – wyjaśnił Jorge Sampaoli, trener OM, który również nie był jasny w aktach bramkarza.

L ‘Jeśli I zostanie w niedzielę pozbawiony swojego polskiego napastnika Arkadiusza Milika przeciwko niemu obiektyw Dla mnie Stadion Velodrome Podczas ósmego dnia francuskiej Ligue 1, ogłoszonego w piątek Jorge Sampaolitrener klubu. „Nie będzie grał, nie będzie w drużynie. Czuje się dobrze, ale jest wytrenowany tylko częściowo. Nie mamy jeszcze zielonego światła medycznego” – wyjaśnił Sampaoli na konferencji prasowej.

Przez kilka tygodni ogłaszano zbliżający się jego powrót i wznowił sesje treningowe z grupą na dziesięć dni.

W drażliwej kartotece bramkarza Sampaoli był nieco niejednoznaczny, ale zasugerował, że Hiszpan Pau Lopez może zacząć ponownie, kosztem Steve’a Mandandy, tak jak w ostatnich czterech meczach.

Mandanda w pytaniu

“Chcieliśmy przez chwilę spróbować Bao, żeby mógł przyzwyczaić się do zespołu i gry, do systemu. Dla nas, w naszym pomyśle na grę, bramkarz to dodatkowy zawodnik, który może zrobić pierwszy przejść” – wyjaśnił pierwszy.

„Mam bardzo trudny wybór. Steve ma niesamowitą historię w klubie. Ale teraźniejszość to rywalizacja z nowym partnerem i system do nauki. Jest kilka(…) Przeczytaj więcej za 20 minut

Przeczytaj także:
Marsylia: strajkują agenci zajmujący się wywozem śmieci
Marsylia: Po „Bonne Mère” artysta uliczny Philippe Sharrocks rozświetli Major
Marsylia: Ormianin został skazany na rzucanie koktajlami Mołotowa w turecki konsulat
Incydenty poziomu 1: Zamknięty parking w Angers, fani OM mają zakaz wstępu na mecze wyjazdowe
Marsylia: ostatni hołd dla René Maleville

READ  [Euro] Francja prowadzi w bardzo wąskiej grupie, a Polska zahacza o Hiszpanię