Matteo Peretti wygrywa szalony mecz z Auger Aliassime w Laver Cup

Roger Federer, który jest dobrze ustawiony na trybunach, miał z czego się uśmiechać w piątkowy wieczór. Widz Laver Cup, Szwajcar wziął udział w meczu na wysokim poziomie, w którym Włoch Matteo Berrettini (25) ostatecznie pokonał Felixa Auger-Aliassime (6-7). [3], 7-5, 10-8, po tie breaku, jest cechą zawodów. Po inauguracyjnym zwycięstwie Caspera Rudda nad Riley Opelka, Europa prowadzi teraz 2:0 z resztą świata.

Świetna piątkowa noc nie zawiodła widzów w TD Garden w Bostonie. W pierwszym secie, mimo dwóch szans na finisz 5:4, Felix Auger-Aliassime został zepchnięty do dogrywki, którą ostatecznie wygrał, zdobywając ósmy set punkt 7-6. [3] ! Opór Brittney opłacił się w drugim secie, który wygrał z kleszczami, chwytając kanadyjskie 6-5.

Następnie mecz został rozegrany na „Tie-breakerze”, zaciszu Laver Cup. Ten trzeci szybki set, zakwestionowany na 10 punktów, został ostatecznie zwerbowany przez Berrettiniego, w pierwszym punkcie meczu. Dzięki temu zwycięstwu Europa podwyższa swoją sumę punktów do dwóch przed ostatnim meczem pierwszego dnia: Rublow ze Schwartzmanem.

READ  Poland Tour 2022 - Transmisja na żywo - Wyniki - Nowy lider Ethan Hayter - Informacje sportowe - Skate