Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lynell kończy karierę domową

Aurélien CANOT, Media365, opublikowano w piątek 13 maja 2022 o godzinie 11:47

Julien Linnel ogłosił, że kończy karierę w futsalu dzień po zdobyciu pierwszego mistrza Francji w środowy wieczór z Montpellier kosztem Tours. Z drugiej strony 32-letni reprezentant Francji może w przyszłości pokusić się o zajęcie się siatkówką plażową.

Koniec oklasków dla Juliana Linella. Dwadzieścia cztery godziny po tym, jak po raz pierwszy w karierze został mistrzem Francji, w środowy wieczór z Montpellier kosztem Tours, Napastnik Herault FC, niedawno ukoronowany tym pierwszym tytułem, ogłosił, że już nigdy nie zagra w hali.W wieku 32 lat reprezentant Francji (220 kapsli od pierwszego występu w 2011 roku) postanowił przewrócić stronę. „Po imprezie nadszedł czas, żebym się z wami podzielił, decyzja, która nie była łatwa. Wczoraj (czwartek) rozegrałem swój ostatni mecz w siatkówkę halową” – zadeklarował na swoim Instagramie ten, który ledwo mógł zamknąć lepszy odcinek z tym pierwszym tytułem, który powstał.Poddanie go pod barwy Montpellier jest dokładnie tym, gdzie wszystko się zaczęło w 2009 roku dla słynnego gracza nr 8, który był ledwo przytomny w piątek, kiedy się pożegnał. „Śniliśmy to, marzyliśmy! Udało nam się! Mistrzowie Francji w barwach mojego ulubionego klubu!”

Rozrywka na plaży dla Lyneela?

I jedyny francuski klub Linel, który swoją europejską trasę rozpoczął w 2015 roku, najpierw samodzielną pracą w Polsce w Rzeszowie, a następnie we włoskim klubie Ravenna. Obywatelowi Montpellier odmówiono udziału w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio z powodu kontuzji, ale wypłynął na powierzchnię Europy z Blues w 2015 roku, a następnie popłynął do Chin i Szanghaju, gdzie został mistrzem w 2018 roku, zanim wrócił do Polski (Jastrzybski Vigil ), a następnie Włochy. (Vibo Valentia) Powrót do punktu wyjścia, w domu w Montpellier. Strona siłowni została przewrócona i teraz Linel może sprawdzić się w piasku. W każdym razie tak mogą sugerować ostatnie słowa jego postu na Instagramie. „Czy nie powinniśmy powiedzieć, że najlepsze dopiero nadejdzie? Bądź na bieżąco…” Aby kontynuować…

READ  Sieci rozpalają do powrotu „Som” wśród Belgów