Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Napięcia w Hailanie, M’baye Niang usunięty z grupy!

czerwona latarnia Przed odnalezieniem Lorienta, w sobotę o 21:00, w ramach 37. dnia ligi, Bordeaux jest na krawędzi. Bliski spadku Girondins może nadal wierzyć w ten wyczyn, jeśli pokona Hakesa, i dlatego ma nadzieję pozostać w elicie francuskiego futbolu, wygrywając miejsce w playoffach kosztem Saint-Etienne. Ale w ciągu ostatnich kilku godzin RMC Sport Ukazuje, że w formacji Bordeaux panuje większe niż kiedykolwiek napięcie. Bezpośrednim skutkiem sytuacji kryzysowej i poszkodowanej grupy, ton już wzrósł wśród liderów i graczy, którzy są obecni w ten piątek na Haillan, a M’baye Niang nie zagra przeciwko Lorient.

Co dalej z tą reklamą?

Ze względu na swoją nieodpowiednią postawę napastnik z Bordeaux został pominięty w grupie, aby zmierzyć się z Lorientem. Zauważ, że były napastnik Stade Rennais był również jednym z graczy, którzy byli zaskoczeni w poniedziałek, w dniu wolnym, grając w futsal w kompleksie Mérignac dzień po klapsie, który otrzymał w Angers, co prawie potępiło klub (1-4 ). „Klub wziął odpowiedzialność za te akta, a decyzje będą podejmowane po tych procedurach”.David Geon powiedział na konferencji prasowej w piątek. wibracja…

Skorzystaj z ekskluzywnej oferty online Foot Mercato i Parions Sport: oferta bonusu powitalnego do 200 € i darmowy zakład w wysokości 10 € bez depozytu z kodem FML1. Utwórz swoje konto Parions Sport online już teraz, aby z niego skorzystać.

READ  Porażka All Blacks z Francuzami wywarła presję na trenera Iana Fostera