Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

LOSC: Miejsce De Galtiera rozgrywa się pomiędzy byłym graczem Nantes i Niceنيس

Aby przejąć dowodzenie od Christophe’a Galtiera na miejscu LOSC, przywódcy Północy wahają się między Patrickiem Vieirą a Claudio Ranierim.

Chociaż odejście Christophe’a Galtiera jest rejestrowane od zeszłego tygodnia, tożsamość jego następcy na stanowisku LOSC pozostaje dobrze ukrytą tajemnicą. Kilka nazwisk już krążyło, na przykład byłego menedżera PSG, Laurenta Blanca, i wkrótce zostało pominięte. Według najnowszych informacji z gazety drużyna, dwóch zalotników wydaje się mieć zalety zarządzania Lille.

Pierwszy znany jest z mistrzostw Francji, odkąd go opuścił nie tak dawno temu. To były trener OGC Nice Patrick Vieira, który został zwolniony ze stanowiska w Aiglons pod koniec zeszłego roku. Pomimo tego skomplikowanego doświadczenia po stronie Allianz Rivera, 98 mistrz świata będzie priorytetem dla luksemburskiego funduszu inwestycyjnego Merlyn Partners. Na krótkiej liście wyprzedzi byłego trenera Sampdorii Claudio Ranieri. Doświadczony Włoch również bardzo dobrze zna ligę francuską, w przeszłości trenował AS Monaco i FC Nantes. W każdym razie liderzy LOSC chcą podjąć decyzję nie później niż w przyszłym tygodniu, aby nowa kadra mogła przygotować się do nadchodzącego sezonu przed wznowieniem treningów, zaplanowanych na 25 czerwca.

READ  Ons Jabeur z Tunezji wygrał finał US Open z Polską Igą Świątek