Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wszystkie koszulki Euro 2021

indyk

Turcja jest wyposażana przez Nike od 2003 roku. Za euro producent sprzętu wykonał bardzo dyskretne domowe ubrania dla gangu Burak Yilmaz. Oprócz ogromnego półksiężyca na wysokości klatki piersiowej, wewnątrz kołnierza widnieje napis „Turkish” (Turcja).

Koszulka domowa z indyka. (nike)

Włochy

Domowa koszulka reprezentacji Włoch, wykonana przez Pumę, jest uważana za ukłon w stronę renesansu. Wzory na koszulce przypominają nam o tym prosperującym okresie we włoskiej historii.

Koszula Włochy. (puma)

Gali

W swojej podstawowej koszulce Wales oddaje hołd Owenowi Glynderowi, ostatniej osobie, która nazywa siebie „Księciem Walii”. Kostium jest inspirowany sztandarem brytyjskiego mistrza.

Koszula z Walii. (firma adidas)

szwajcarski

Wyposażony w Pumę od 1998 roku, Szwajcaria będzie nosić bardzo klasyczną czerwoną koszulę na Euro 2021.

Koszulka reprezentacji Szwajcarii w piłce nożnej. (puma)

Dania

Strój kąpielowy ma wzór w postaci fal dźwiękowych. Symbolizują duńskich zwolenników, którzy niosą hymn kraju, Jest piękny kraj (to jest piękny kraj).

W 1992 roku Dania wygrała Mistrzostwa Europy z dostawcą… Hummelem. (Hammel)

Finlandia

Finowie nazywają swoją flagę Siniristilippu, co oznacza flagę Błękitnego Krzyża. Ten skandynawski krzyż, który można znaleźć na fladze Szwecji lub Danii, znajduje się również na domowej koszuli Finlandii.

Domowa koszulka Finlandii.

Koszulka reprezentacji Belgii. (firma adidas)

Rosja

W przypadku koszulek Euro adidas połączył dwa światy, piłkę nożną i sztukę. Koszulka reprezentacji Rosji nie była wyjątkiem. Według niemieckiego dostawcy oznacza to „Spotkanie ludzi, piłki nożnej i rosyjskiej flagi”.

Koszula domowa Rosji. (firma adidas)

Holandia

Na Euro 2021 Holandia będzie miała domową koszulkę ozdobioną lwem, zwierzęciem, które od stuleci znajduje się w herbie kraju.

Ukraina

Ukraina będzie wyłącznym przedstawicielem Gomy w strefie euro. Podczas europejskich zawodów Ukraińcy będą nosić koszulkę domową z tradycyjnymi wzorami. Jeśli strój nie został jeszcze oficjalnie ujawniony, zdjęcie wyciekło na FootyHeadlines, media specjalizujące się w koszulkach piłkarskich.

Koszula wyciekła do FootyHeadlines. (Juma)

Austria

Puma została zainspirowana secesją wiedeńską, ruchem artystycznym pod koniec XIX wieku, rozsławionym przez takich artystów jak Gustav Klimt i Eugene Spero, dzięki domowej koszuli Austrii.

Austriacka koszulka domowa. (puma)

Macedonia Północna

Wykonana przez niemieckiego dostawcę Jaco koszulka domowa z Macedonii Północnej inspirowana jest flagą kraju.

Koszulka reprezentacji Macedonii Północnej w piłce nożnej. (Jaco)

Koszulka reprezentacji Anglii. (nike)

Chorwacja

Dla chorwackiej koszulki nie ma wielkich wiadomości. Jak zwykle chorwacka drużyna narodowa weźmie udział w mistrzostwach Europy w czerwono-białej koszulce.

Koszulka reprezentacji Chorwacji. (nike)

Szkocja

Szkocka grupa od 2010 roku jest wyposażana przez firmę Adidas, uczestniczącą w Mistrzostwach Europy w granatowej koszulce ozdobionej poziomymi paskami.

Koszula domowa Szkocji. (firma adidas)

Republika Czeska

Puma produkuje odzież dla Czech od 1996 roku. Na Euro niemiecki producent sprzętu zainspirował się liściem cytryny, aby wyobrazić sobie podstawową koszulę czeskiej selekcji. kod pocztowy.

Główna koszulka Republiki Czeskiej. (puma)

Hiszpania

Zaprojektowana przez adidas koszulka Spain to abstrakcyjna reinterpretacja flagi narodowej. Z okazji 100-lecia Konfederacji Hiszpańskiej niemiecki producent sprzętu umieścił na plecach koszulki znak małego lwa. Zwierzę wskazuje pierwsze logo instytucji.

Koszula hiszpańska. (firma adidas)

Szwecja

Na Euro 2020 Szwecja odziedziczyła bardzo prostą koszulkę. Ten mundur jest produkowany przez firmę Adidas, szwedzkiego dostawcę sprzętu z wyboru od 2013 roku.

Szwedzka koszulka domowa. (firma adidas)

Koszulka reprezentacji Polski w piłce nożnej. (nike)

Słowacja

Ta niebiesko-czarna koszulka słowacka jest inspirowana górskimi pasmami tego kraju. Koszulka Nike zawiera logo Słowackiej Federacji Piłki Nożnej pośrodku i logo Słowacji po prawej stronie.

Koszulka reprezentacji Słowacji. (nike)

Węgry

Koszulka Węgry w poziome paski. Nawiązują do węgierskiej flagi, a także do Dunaju, rzeki przepływającej przez kraj.

Koszulka reprezentacji Węgier w piłce nożnej. (firma adidas)

Portugalia

Czerwona koszula z zielonymi spodenkami. Aby znaleźć tę kombinację kolorów w portugalskiej odzieży, trzeba cofnąć się do 2004 roku.

Koszulka reprezentacji Portugalii. (nike)

Niemcy

Strój domowy dla Niemiec ma brzegi rękawów w kolorach krajowych. Poziome paski dopełniają styl koszuli.

koszula domowa w Niemczech

Francja

wydaje się już widziany? Może. Jak wskazuje stopkaJest firmą medialną specjalizującą się w produkcji sprzętu sportowego, koszulki z poziomym czerwonym paskiem jak w 1984, 1998 i 2000 roku. Lata to koronacja drużyny francuskiej. Czy to dobrze wróży na przyszłość?

Koszulka domowa reprezentacji Francji. (nike)