Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Live Euro – Deszcz paczek z powodu przypadków koronawirusa

Euro 2020 już w piątek. Reprezentacje narodowe przygotowują się do wielkich europejskich turniejów. Rozciąganie w domu oznacza dobre i złe wieści dla różnych wyborów.

> Odkryj pełny kalendarz Euro 2020

16 30 – Informacja | SUJegoDOIS, POZYTYWNE, PAKIET PRZECIW HISZPANII

Szwedzki Związek Piłki Nożnej ogłosił we wtorek, że szwedzki skrzydłowy Tejan Kulosevsky, który był testowany na korzyść Covit-19, opuści pierwszy test Euro przeciwko Hiszpanii na tydzień przed rozpoczęciem turnieju. (Przeczytaj cały artykuł).

12 godzin – Informacja | Szósty gracz zgłoszony do przywrócenia przez Hiszpanię

Po niedzielnym teście kapitana Sergio Basketza na Covit-19, hiszpański bramkarz Chelsea Keba Arisabalaka dołączy do pięciu bukmacherów zaproszonych przez Luisa Enrique. (Przeczytaj cały artykuł).

11:30 – Informacja | Ufa Wielkiej Brytanii

Przed Mistrzostwami Świata 2018 i Euro, które rozpoczną się w niedzielę, Anglia jest „w najlepszym miejscu”, aby awansować do półfinału, uważa jej kapitan Harry Kane (Przeczytaj cały artykuł).

BELGAIMAGE-177092820

11 godzin – Informacja | Ważna kolekcja w Holandii

Holenderska Konfederacja Piłki Nożnej ogłosiła we wtorek, że holenderski pomocnik Tony van de Peek wycofa się z europejskiego futbolu zaplanowanego na 11 czerwca do 11 lipca z powodu kontuzji. (Przeczytaj cały artykuł).

10:00 – Informacja | Ostatnia minuta dla Włoch

Pomocnik talii Stefano Sensei, który w czwartek doznał kolejnej kontuzji biodra, został zwerbowany na Euro (11 czerwca-11 lipca) i zostanie zastąpiony przez zawodnika Atlanty Matteo Pesinę, ogłoszonej w poniedziałek federacji. (Przeczytaj cały artykuł).

belgaimage-142429907-pełne (1)

9:30 – Serwisy społecznościowe | „I na koniec…”

“Piłka nożna gra 11 na 11, w końcu zawsze wygrywają Niemcy”: Franுவாois wspomina hojne zwycięstwo Duttona nad Łotwą w towarzyskim spotkaniu w poniedziałek wieczorem (przeczytaj cały artykuł).

09 godz. – Informacja | Niemcy „Nie Fourie”

Niemieccy koledzy z drużyny Mates Hummels i Emre Kane uważają, że Manschaft nie jest jednym z faworytów Euro, chociaż obaj twierdzą, że ich celem jest wygranie meczu. (Przeczytaj cały artykuł).

READ  Polska / Polska / 13 stycznia 2021 / SOFOOT.com

8:30 – Informacja | Uderzenie serca w Polsce

Konfederacja poinformowała w poniedziałek, że Marsylia i polski napastnik Arcadius Milik, którzy doznali kontuzji w kolanie, zostali zmuszeni do utraty euro (11 czerwca-11 lipca). (Przeczytaj cały artykuł).

belgaimage-156401836-pełne (1)