Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lisa Litchfuss powraca z The Red Flames: „Bycie profesjonalistą zmienia twoje życie”


Lisa Lichtevos została profesjonalistką w Dijon i została powołana do Red Flames.

Wśród Czerwonych Płomieni z silnym holenderskim akcentem wyróżnia się Lisa Lichtfus. Zawsze uśmiechnięty, 21-letni Marchoise powraca do selekcji, ale nie został wybrany do dwóch pierwszych eliminacji do Mistrzostw Świata 2023 we wrześniu w Polsce i przeciwko Albanii. Korzystając z tego, że nie wybrał Justina Audiersa, ten, który wyjechał do Dijon tego lata, awansował w czarnej, żółtej i czerwonej hierarchii, stając się trzecim belgijskim bramkarzem.

„Byłem zaskoczony tą nieobecnością, przyznawać. Ale jestem tu tylko po to, żeby ją zastąpić. Rozmawiałem jednak z trenerem Ivesem Cernellsem, który powiedział mi, że zawsze na mnie liczy na wypadek problemów z pozostałymi trzema bramkarzami. Jednak mój wybór pozostaje dobrą niespodzianką”.

Nowe przejście na nowy etap

Jeśli nie spodziewałeś się, że zagrasz z Kosowem w ten czwartek iw Norwegii 26 października, Lisa wykorzysta każdą chwilę z Flames, zanim wróci do Dijon pod koniec miesiąca, aby kontynuować wyzwanie, przed którym stanie. został naprawiony. Dołączając do stolicy Burgundii.

Po kilku latach pracy w Standard nie zdobyła jeszcze tytułu i nadal się uczy. (…)

READ  Mercato | Mercato-Ohm: Ten gracz bardzo żałuje Jorge Sampaoli!