Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zwycięstwo nad Kosowem przed wyzwaniem Norwegii? (wideo na żywo 19:50)

Zbliżająca się kampania kwalifikacyjna do Mistrzostw Świata rozpoczęła się dobrze i naprawdę od czerwony płomień. Belgia zmierzy się z Kosowem w czwartek wieczorem, miesiąc po zwycięstwie nad Albanią (7:0) na Stadionie Króla Baudouina. Tym razem płomienie wróciły na swój dwór w Louvain. A mecze są ze sobą powiązane, a Red Flames leci w niedzielę do Oslo, aby zmierzyć się z Norwegią, ulubionym krajem w tej grupie F.

Czerwone Płomienie są pewne siebie. Zwycięstwo nad Albanią reaktywowało siły i nieco osłabło po dość ostrożnym wejściu do Polski (1-1 po doprowadzeniu do wyniku). „On był Straciliśmy punkty w Polsce, ale dobrze zareagowaliśmy przeciwko Albanii, zwłaszcza z dobrymi składami., powierzyć Maria MinartObrońca Brugii w belgijskiej Premier League. – A potem 7 goli nie było złych. Postaramy się kontynuować w ten sposób przeciwko drużynie, która prawdopodobnie jest trochę na tym samym poziomie…

Kosowo, młoda drużyna, grała właśnie z Albanią (1:1) na początku sezonu, zanim „konkretnie” przegrała 0:3 z Norwegią. Wielu graczy z Kosowa gra w Niemczech, ale niekoniecznie na najwyższych poziomach. Możemy powiedzieć punkt Arietta Miti (pomocnik Fryburga) czy Donica Grajkevce (napastniczka z Carl Zeiss Jena), która gra w Niemieckiej Lidze Kobiet.

Trzy punkty w meczu z Kosowem, a następnie szukanie zwycięstwa w Norwegii

W każdym razie bez wątpienia myślisz już o Norwegii: Priorytetem Red Flames jest pokonanie Kosowa i zdobycie trzech dodatkowych punktów. Wyraźnie widać, że Belgowie z 19. miejsca na świecie wystartują z faworytami z Kosowem, które zajmuje 115. miejsce. Ale każda gra musi zostać rozegrana.Minart dodaje z uśmiechem. „Na zlocie krótko wspomniano o Norwegii”, Powiedzieć Aves CerenelsDżem – Ale mówił o intensywności, którą chcę zobaczyć w następnych dwóch meczach, Norwegii i Kosowie. Nie tak jak we wrześniu, kiedy pierwsza połowa w Polsce była trochę rozczarowująca z tego punktu widzenia.

Justin Odior nie ma wyboru

Zauważ, że trener zdecydował się nie dzwonić Zapachy JustinaBramkarz nr 1 w ostatnich meczach. „Oczywiście rozmawiałem z nią i wolałaby zostać między nami, szanuję go”, mówi Yves Cernells. „Ale już kilka miesięcy temu analizowaliśmy sytuację z graczami: naprawdę chcemy podnieść poziom wyżej w kilku punktach. Trzeba być w stanie osiągnąć wyższy poziom”.

Między wierszami możemy zrozumieć, że (nieprofesjonalny) bramkarz Anderlechtu nie spełnia już wymagań na bardzo wysokim poziomie, w oczach sztabu i tak za mało. Ekspresowe aromaty na jego koncie na InstagramieWyjaśniła, że ​​będzie kibicem Red Flames nr 1 w nadchodzących meczach i będzie dla niej pracować „Zaznacz wszystkie pola, które musi zaznaczyć gracz międzynarodowy”.

Bramkarz honorowy zostanie wybrany spośród Nikki Everard (Gandawa) i dał lemie (prowadzi mistrzostwo Włoch z Sassuolo), gdy był młody Lisa zniknie (były rekordzista, obecnie zawodnik Dijon, Francja) Został powołany na trzeciego bramkarza.

READ  Radykalna decyzja Lewandowskiego

Po meczu Belgia-Kosowo od 19:50 odbędzie się transmisja na żywo w Ovio.

Biuletyn sportowy

Otrzymuj najwięcej informacji sportowych każdego ranka.

tak