Lionel Messi już wyszedł?

Uruchom cel! Klub piłkarski Paris Saint-Germain – Informacje o bramkach! : Paulo Dybala każe Paryżowi czekać

Paris Saint-Germain zagra drugi mecz swojej japońskiej trasy w Saitamie przeciwko Urawa Red Diamonds. Będzie to okazja dla Christopha Galtiera do ponownego przeprowadzenia szerokiego przeglądu siły roboczej.

Według L’Équipe, początkowy skład może bardzo różnić się od tego, który mierzy się z Kawazaki Frontale (2-1). Keylor Navas i Marco Verratti, których unikano w środku tygodnia, powinni zacząć. Co do reszty, ci, którzy grali w środę, podzielą się 90 minutami tego drugiego meczu.

Ojej, Messi wyszedł?

Uczestnicy pierwszego spotkania mogą wejść tylko do drugiej połowy w Saitamie. 3-4-1-2 zostaną odnowione. Leandro Paredes, ofiara niewielkiego naciągnięcia mięśni, zostanie skonfiskowany. Jest nadzieja, że ​​powróci na Puchar Mistrzów przeciwko Nantes 31 lipca w Tel Awiwie.

Co do reszty, Le Parisien stawia na atak, który wykluczy Lionela Messiego i środowisko, w którym przetestuje Galtier Idrissę Gueye, gdy jego odejście z Senegalu zostanie ogłoszone w letnim okienku transferowym. Do potwierdzenia około 11 rano.