Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ligue 1 – Dzień 1: Paris Saint-Germain wygrywa w Troi z dwoma golami Achrafa Hakimi i Mauro Icardi (1-2)

W ciągu kilku minut pomyśleliśmy, że scenariusz z poprzedniego sezonu powtórzył się z zaskoczeniem PSG pierwszego dnia Ligue 1 (0-1 w Lens w zeszłym roku). Ale w sobotni wieczór w Troyes, po stracie pierwszego gola Haja z rzutu rożnego (1:0, 9), tym razem wicemistrz Francji obudził się. Za dwie minuty podpisuję kontrakt z nowicjuszem.

Pierwszym był Hakimi, który po dobrej piłce z autografem Herrery (1-1, 19) oddał niezły strzał. Następnie przez Icardi i obsługiwany przez Mbappe (1-2, 21). Tydzień po porażce w Pucharze Mistrzów Paris Saint-Germain rozpoczyna sezon, aby odzyskać mistrzostwo z bolesnym sukcesem, ale ma już dwa punkty przewagi nad Monako i Lyonem, wisząc u siebie. ESTAC może żałować, ale może też liczyć na bardzo obiecujące treści na przyszłość.

Liga 1

„To sprawia, że ​​jestem twardy!” : Deir Zakarian i liga francuska już płoną z Messim

godzinę temu

Ponieważ ludzie Laurenta Battles starli się z paryskim upiorem. Zwłaszcza na początku meczu, gdzie pokazali swoje umiejętności gry pomimo presji przeciwników. Rozpusta energii Touzghara popchnęła Kimpembe w błąd. A jeśli Keirer obronił cios wspaniałym strzałem na początku, to kolejny rzut rożny pozwolił Trojanom na otwarcie wyniku po strzale głową Al-Hajja (1:0, 9).

Coś, co cieszy Stade de l’Aube, znów jest pełne i może być zadowolone z występu swoich graczy pomimo porażki. Trzeba przyznać, że mistrz Ligue 2 miał słabe czasy, w tym zabójczy czas w pierwszym okresie. Jednak nigdy się nie poddał i mógł wyrównać. Ale Navas zablokował wszystkie próby Ripartta (28, 35 i 90 + 1) i został Imperial z poważnym ciosem Tardieu (90 + 1). Doping przed dwoma wyjazdami na murawę dla drużyn mistrzowskich w Clermont, a następnie w Strasburgu.

Z kolei Mauricio Pochettino mógł liczyć na powrót do zdrowia obrońcy tytułu Mbappe oraz dwóch letnich przyjazdów: Hakimi i Wijnaldum. Reprezentacja francuska i strona marokańska były bardzo jasne. Mbappe wykonał decydujące podanie do Icardiego (1-2, 21) i mógłby strzelić, gdyby Girodon nie zepchnął piłki do jego linii (25). Paryski napastnik został już zastąpiony w dogrywce dwoma meczami, takimi jak Festival na lewym skrzydle (67. miejsce).

READ  Siatkówka - Ligue A (H): Kevin Tilly w Tours od dwóch lat

To samo dotyczy Hakimi, który po raz pierwszy strzelił gola w Ligue 1 mocnym strzałem w automacie (1-1, 19). Były zawodnik Interu szedł właściwą drogą i dawał rozwiązania swoim kolegom z drużyny. Naprawdę dostrojony paryski rekrut. Czekasz na Messiego?

Liga 2

Samotny Paris FC na prowadzeniu, Auxerre pod obserwacją

2 godziny temu

Liga 1

Posiadacze Mbappe, Wijnaldum i Hakimi z Paris Saint-Germain w Troy

3 godziny temu