Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Liga Mistrzów UEFA: napastnik Realu Madryt staje w centrum uwagi i czyści swoje konta! – piłka nożna

Po pokonaniu Realu Madryt (2-1) w Lidze Mistrzów trener Szeryfa Tiraspola rozliczył się z tymi, którzy czuli, że jego drużyna nie ma miejsca w rozgrywkach.

Trener Li Do Sheriff Tiraspol, Yuri Vernidup

Szeryf Tyraspola, jest szalony! W swoim pierwszym występie w Lidze Mistrzów mołdawski klub odkrył, jak sprawić, by ludzie o tym mówili.

Dwa exploity na początek

Przy okazji pierwszego dnia fazy grupowej, 15 września, Sharif zaskoczył swój świat wygraną u siebie z Szachtarem Donieck (2:0). Nie jest to łatwe zadanie, gdy znasz jakość ukraińskiej siły roboczej. I to nie przypadek. Odkąd mołdawski klub podpisał nowy wyczyn we wtorek, jeszcze bardziej wybrzmiewający dzięki zwycięstwu z Realem Madryt (2:1).

Zwycięstwo nad Realem Madryt w jego gabinecie na Santiago Bernabeu pozostanie niezapomnianym występem dla tej młodej drużyny, wspomaganej przez greckiego bramkarza Giorgiosa Athanasiadesa, autora horroru. Po tym zwycięstwie Jurij Fernydub nie mógł ukryć radości i dumy. Osiągnęliśmy cud. Jestem bardzo szczęśliwa i bardzo dumna z szeryfa, ale bardziej dumna z moich dzieci – powiedział trener mołdawskiego klubu.

Vernydub przywraca Dirka Kuyt

Technik skorzystał również z okazji, aby wyrównać rachunki z niektórymi obserwatorami, w tym z byłym holenderskim napastnikiem Dirkiem Kuytem. W sierpniu były piłkarz Liverpoolu oszacował, że szeryf Tiraspol miał: Nie rób nic w Lidze Mistrzów . Małe zdanie nie umknęło małemu kciukowi bohatera. Jest świetny zawodnik, Dirk Kuyt, który powiedział, że w Lidze Mistrzów nie ma miejsca dla szeryfa. Więc dziś wieczorem (wtorek) cieszę się, że mogę zniszczyć jej idealny świat Lanka Fernedupa.

Następnie ukraiński trener wysłał wiadomość do tych, którzy śmiali się z jego drużyny: Jesteśmy prawdziwym zespołem. Niektórzy mówili, że nie należymy tutaj, ale tak jest i udowodniliśmy to. Jego przyszły przeciwnik, Inter Mediolan, i tak został ostrzeżony.

READ  Skoki narciarskie. Letnia Grand Prix Courchevel: dublet Austrii w kwalifikacjach

Co sądzisz o wyczynach szeryfa Tyraspola? Czy wierzysz w awans do 1/8 finału? Zapraszam do odpowiedzi i dyskusji w okolicy Dodaj komentarz