Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Liga Mistrzów – 1/4: Angielscy kibice jednomyślnie z radością witają atmosferę w Lille podczas meczu LOSC – Aston Villa

Liga Mistrzów – 1/4: Angielscy kibice jednomyślnie z radością witają atmosferę w Lille podczas meczu LOSC – Aston Villa

Ponad 2300 angielskich kibiców było obecnych na terenie Decathlon Arena – Stade Pierre Mauroy. Dużo częściej przebywali przed swoim małym ekranem i bardzo podobała im się atmosfera publiczności LOSC.

W najbliższy czwartek piłkarze LOSC i Aston Villi spotkali się na zielonym placu w rewanżu w ćwierćfinale Europejskiej Ligi Konferencyjnej. Jeśli dadzą show na boisku, Lille przez cały mecz podpala także swoje kosmiczne dziury. Brytyjscy kibice, licznie obecni po stronie Lille, jako pierwsi chwalili zalety północnej atmosfery: „Jedną rzecz, którą trzeba powiedzieć dziś wieczorem o Lille, to atmosfera. Nigdy nie widzieliśmy tak burzliwego stadionu w Premier League przez cały mecz. Kibice byli fantastyczni”.mówi Stephen, wielki fan złoczyńców. „Oglądając Lille, do ostatniej minuty byli pełni entuzjazmu, aby dodać otuchy drużynie, a nawet podziękować jej po rozdzierającej serce porażce. Na Villa Park było to już jak masowy exodus.Wtedy odpowiada jeden z angielskich fanów, gdy w sieciach społecznościowych pojawia się wiele przyzwoleń i podobnych komentarzy. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie mały wybór…

Reakcje angielskich kibiców w mediach społecznościowych

„Zgadzam się w 100% Szczerze mówiąc, kibice Lille byli znakomici, zarówno u siebie, jak i za granicą, i wykonali świetną robotę”.

„Atmosfera stworzona przez kibiców Lille zawstydza Villa Park”.

„Martwiłem się w zeszłym tygodniu i miałem rację. Kibice z Lille bardzo utrudnili mecz. Są świetnymi kibicami. Presja i gorąca atmosfera odegrały dużą rolę. Cieszę się, że udało nam się przez to przejść. »

„Wielki szacunek dla fanów Lille, atmosfera u siebie była nierealna”.

„Co za atmosfera w Lille, czuję ją w telewizji!”

„W nocy do willi dociera hałas, a atmosfera jest całkowicie ogłuszająca.”