Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lewandowski mocno krytykuje zarząd Longorii – Sport.fr

Robert Lewandowski mówił o przeniesieniu swojego polskiego rodaka Arkadiusza Milika z Marsylii do Juventusu. Niezbyt chwalebna opinia OM …

Wypożyczony z opcją wykupu z Olympique Marsylia do Juventusu Torino, Arkadiusz Milik po powrocie do Serie A rozpoczął sezon dobrze, strzelając 3 gole w 6 meczach. Z okazji zjazdu polskiej reprezentacji Ligi Narodów przemawiał Robert Lewandowski. „Eric znowu żyje, powiedziałem mu, że koszulka Juventusu dobrze do niego pasuje! Rozumiemy się na boisku i poza nim. Cieszę się, że dobrze nam idzie. Znamy się od dawna i to może nam pomóc w drużynie narodowej.”powiedział osoba, która ze swojej strony dołączyła do FC Barcelona latem.

W próżni Lewandowski zwraca uwagę, że Milek na OM nie był dobry dla Polski, która będzie na mundialu w Katarze w grupie C, razem z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną, Lionelem Messim.

Co w pełni potwierdza odejście Milika z OM. Lewandowski wie, że aby osiągnąć wyczyn podobny do tego, jaki osiągnęła Chorwacja na mundialu 2018, będzie potrzebował dobrego zawodnika na polskim froncie ofensywnym. Lewandowski i Polska Milik prowadzą Grupę C na Puchar Świata w Katarze z Meksykiem i Arabią Saudyjską, ale przede wszystkim z Lionelem Messim z Argentyny.

READ  Puchar Świata w Interselvie / Genialny dublet dla Lee Bleu: Justin Brisaz-Boucher pokonał Julię Simon