Headbutt, czwórka została skasowana w ciągu dwudziestu minut, a mecz został wstrzymany, a Francja i Polska U18 zamieniły się w katastrofę dla Le Bleu.

Większość zawodowych piłkarzy nigdy nie miała do czynienia z nieznaną regułą meczu, która została porzucona z powodu wykluczenia czterech graczy z tej samej drużyny. Dlatego koniecznie morale jest widzieć, jak drużyna Francji U18 zgina się w ten sposób w najbliższą niedzielę na Limoges International.

Jednak Les Bleuets, trenowany przez mistrza świata z 1998 roku Bernarda Dumaida, objął prowadzenie 2-1 przeciwko Polsce Po 25 minutach gry, w swoim ostatnim meczu w rozgrywkach.

Ogromna obsługa i głowa

Polacy odwrócili spotkanie (2-3) w drugiej tercji, ponieważ trzy kolory stopniowo traciły nerwy. Elias Hosny (55), Januel Beluchian (60), Yoni Gomis (72), a następnie Darnell Bale (75) zostali wyrzuceni w ciągu dwudziestu minut.

Atakując w ASSE, ten ostatni wykluczył nawet przykuty masową interwencję obiema stopami, a następnie uderzył głową w polską ofiarę. „Dla niektórych może nie być powrotu do drużyny Francji, ponieważ muszą zrozumieć pewne rzeczy” – ostrzegł Bernard Diomede na spotkaniu France 3. „Będę karał graczy, którzy zachowywali się źle. Nie ma wątpliwości, że fani ” szalony gang” prowadzony przez Vinniego Jonesa w lata 90 na Wimbledonie.

READ  Barcelona: Czy może stać się silniejsza?