Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Leticia Hallyday w najgorszym stanie, w niebezpieczeństwie, jej przyjaciółka Sandra Sisley biegnie jej na ratunek

Nie trzeba dodawać, że od śmierci Tolliera media oszczędziły Leticji Hallyday. Jest sprawdzany ze wszystkich stron. Opłakiwanie miłości swojego życia, ojca swoich dzieci, żywej muzycznej legendy itp. nie powinno być łatwe. Na szczęście otaczają ją dobrzy ludzie, a jej przyjaciele wydają się być przy niej.

Laetitia Hallyday nadal jest ofiarą krytyki?

Czy zatem Leticia Hallyday nigdy się nie uspokaja? Nie powinieneś myśleć, że jest to cena sukcesu i musi zostać zaakceptowana. W każdym razie nie spodziewałeś się takiego wzrostu nienawiści w sieciach społecznościowych. Umieszczamy Cię w kontekście. Wdowa po rockersach spędza wesołe wakacje na wyspie St Barth. Leticia Hallyday i Johnny’s Corner in Heaven, miejsce, które szczególnie kocha. I ma rację, aby jak najlepiej to wykorzystać, ponieważ sprząta wszystkie swoje nieruchomości. Piękna blondynka nie ma innego wyjścia, jak tylko sprzedać pewne rzeczy. W rzeczywistości komornicy ścigają Laeticię Hallyday i muszą wyeliminować Długi przez Johnny’ego.

W ten sposób sprzedała swój dom w Pacific Palissades w Los Angeles za 11,5 miliona euro. Ale to nie wystarczy. Dlatego też oddzieliła się od willi w Marne-la-Coquette, La Savannah, za 14 milionów euro. W końcu ten sam los spotka dom św. Bartha. I znalezienie nabywców nie powinno zająć dużo czasu. W każdym razie na razie robisz z tego najlepszy użytek. Sandra Sisley, jedna z jej towarzyszek wakacji, zamieszcza zdjęcie na swoim koncie na Instagramie, które możecie zobaczyć poniżej. Jak to często bywa, stereotypy wywołały liczne krytyki ze strony hejterów. Ale dziewczyna Leticia Hallyday broniła go zębami i paznokciami… wyjaśniamy…

Święta pod znakiem miłości i przyjaźni!

Nawet w lecie krytycy są po to, by zepsuć trochę zabawy. Leticia Hallyday spędza spokojne wakacje i cieszy się towarzystwem swoich przyjaciół. Szczęśliwe chwile na wyspie jego serca z najbliższymi. Co jeszcze ? Nie jesteś bez wiedzy, że Jalil Lisbeer mu zaproponował. Dobra wiadomość dla zakochanych ptaków. Podczas oczekiwania na aktywację ustawienia oprogramowanie jest w stanie zrelaksowanym.

READ  Przychody z globalnego rynku reklamowego oprogramowania, analiza produktów, popyt, wzrost i zagrożenia | Projekt Rubicon, Adroll, Adobe Marketing Cloud

Morze, słońce i przyjaciele. W rzeczywistości Leticia Hallyday dzieliła chwile z jedną ze swoich wspaniałych dziewczyn Sandrą Sisley, żoną komika Tomera Sisleya. 26 lipca brunetka nie zawahała się opublikować zdjęć ze spotkania z blondynką w sieci społecznościowej Instagram. Towarzysz wdowy dodaje wzruszający komentarz:Dziękuję za te niezapomniane, prawdziwe i cenne chwile! Co za przyjemność podzielić się z Wami tym śmiechem, tą piękną więzią. A przede wszystkim dobrze widzieć Cię zakochaną… Wysyłam Ci mnóstwo uścisków” Napisałem.

Internauci nie lubią

Niestety, ten prosty, nieszkodliwy post uwolnił sieć. Krytycy Letici Hallyday wypowiadali się bardzo wybuchowo i krytycznie. Na przykład możesz czytać wiadomości takie jak: „Daleko od aktualnych problemów Francuzów na ulicy…lub:Naprawdę nie żyjemy w tym samym świecieW odpowiedzi na te negatywne ataki, przyjaciółka Laetitii Hallyday przyleciała jej na ratunek i odpowiedziała:Nie martw się, ona też ma swoje problemy. Jest odważna i jestem dumna z wojowniczki, którą jest. Nie usuwa to powagi wzajemnych bitew. I dlatego. Dobry dzieńKomplement, nie ustępuje. Właściwie wiemy, że od czasu odejścia bujanego fotela nie oszczędziliśmy go. Co więcej, musi zdać sprawę w sądzie o prawa do wizerunku Johnny’ego Hallydaya. Kolejny nowy test, który ma być skomplikowane, ale poradzi sobie jak zawsze!

Widzimy naszych prawdziwych przyjaciół, zwłaszcza w trudnych czasach. I na szczęście Laetitia Hallyday nie tęskni za tym. Narzeczona Jalila Lisberta będzie wiedziała, jak wyzdrowieć bez względu na wszystko! Życzymy mu szczęśliwych wakacji!

READ  Jak oglądać Gateshead Diamond League na żywo