Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jean-Pierre Bernaud jego zdrowie w najgorszym stanie? Natalie Marcay ostrzega i ufa „złemu omenowi”

Jeśli dzisiaj Jean-Pierre Bernau nie prezentuje już programu informacyjnego dla TF1, ta decyzja z pewnością nie była łatwa do podjęcia. Jednak jego żona Natalie Markway Wygląda na to, że walczył, by zaimponować mężczyźnie, który sprawia, że ​​jego serce bije. Niedawno udzielono jej wywiadu na ten temat i przyznała, że ​​czuła rodzaj „niepokoju” z powodu pilności sytuacji dotyczącej zdrowia jej męża. To imponujące świadectwo sprzeciw wracam po Ciebie.

Jean-Pierre Bernaut: Kiedy Natalia Markway Dźwięk alarmu!

życie 100 na godzinę

Od kilkudziesięciu lat Jean-Pierre Berna jest główną twarzą informacji o TF1. Dziennikarz każdego dnia jest praktycznie w redakcji kanału, aby zapewnić widzom tę prawdziwą mszę telewizyjną. Jednak w zeszłym roku słynny prezenter postanowił się rozjaśnić. Bardzo smutny, ale mimo to zdecydowany iść do końca, ogłosił wycofanie anteny po 33 latach nieprzerwanego istnienia. 18 grudnia 2020 r. mąż Natalie Markway utnij to.

Jednak Jean-Pierre Berna nie przejdzie na stałe na emeryturę. 70-latek postanowił jedynie zmniejszyć intensywność swoich działań. Prezentowanie wiadomości telewizyjnych to już prawdziwa góra pracy i codziennego stresu. Po tym, jak musiał zmierzyć się z rakiem, mógł mieć już siedemdziesiąt lat osłabiony. Sprawa rzeczy, które jego żona Natalie Markway Jest to wyraźnie brane pod uwagę. W odpowiedzi na pytanie magazynu Télé Star na ten temat była królowa piękności powraca do tego trudnego okresu!

Dziwne uczucie

Jeśli Jean-Pierre Pernot wahał się zbyt długo przed dokonaniem tego skomplikowanego wyboru, Natalie Markway wydawało się Już przekonany, że nie ma innych opcji. Była królowa piękności w konfrontacji z dziennikarzami twierdzi, że poczuła sygnały ostrzegawcze. Znaki mówiące mi, że jest bardzo zmęczony, a to może być niezbędne. W głębi duszy czułem, że to dla niego ważne, aby przestać i że kontynuowanie nie byłoby dobrym pomysłem. . Bardzo zaniepokojona stanem zdrowia męża felietonisty Nie dotykaj mojego telewizora Zrobiła więc wszystko, aby zaimponować kochankowi, jak wyjaśnia w tym oświadczeniu. sprzeciw Powie więcej!

Nawet jeśli Jean-Pierre Bernard nie zakończył swojej kariery raz na zawsze, Natalie Markway Jednak zdajesz sobie z tego sprawę oni się zmieniają Ogromne tempo. Przedstawienie swojego aktualnego programu przestało skutecznie uniemożliwiać dziennikarzowi cieszenie się satysfakcjonującym życiem rodzinnym i spędzaniem większej ilości czasu z rodziną. „Nadal dużo pracuje, ale już nie może tego robić 6 godz. Od czasu do czasu możemy zjeść razem śniadanie, fajnie. Odmawiał wielu rzeczy. był mądry”. Wyraźnie uspokajająca i bardzo szczęśliwa, piękna brunetka może patrzeć w przyszłość ze znacznie spokojniejszym i znacznie mniejszym niepokojem. Nawet jeśli oczywiście ta decyzja nie była łatwa. Był to wprawdzie ważny punkt zwrotny w ich życiu rodzinnym, ale także zawodowym.

Jean-Pierre Bernaud: Trudna sukcesja

Po ogłoszeniu Jean-Pierre’a Bernauta TF1 będzie znaleźli Stoisz przed prawdziwym dylematem: Kto go zastąpi? Jeśli w prasie krąży duża liczba nazwisk, toOn jest Wreszcie Marie-Sophie Lacarro, która była wielkim zwycięzcą w tej selekcji. Wybór, który wyraźnie się opłacił w świetle przesłuchań nadzwyczajnych przeprowadzonych przez dysydenta z Telewizji Francuskiej. Jeśli widzowie od razu zastrzelą młodą kobietę, to… został Aby poznać opinię poprzedniego właściciela sklepu. W tym temacie Jean-Pierre Pernot był bardzo jasny! W rzeczywistości mówi, że jest bardzo zadowolony z wyboru TF1 i wkrótce dostrzega talent osoby, która go zastąpiła.

Oczywiście Jean-Pierre Pernot, ale też Natalie Markway Zresztą nie żałuj tej prawdziwej zmiany w ich życiu. To wycofanie się z codziennych wiadomości telewizyjnych pozwoliło gołąbkom znaleźć Nowa Równowagi, której tak długo pragnęli. Nawet jeśli działalność zawodowa Jean-Pierre’a Pernauta jest nadal bardzo intensywna, tempo jest mniej stabilne i pozwala mu cieszyć się osobą, która dzieliła jego życie od tylu lat. Poza tym Natalie Markway Wygląda na to, że nie został całkowicie zostawiony z wyborem Świadomy Że żadna inna opcja nie była możliwa. To poczucie, że wszystko mogło pójść dobrze, skłoniło już byłą pannę Francji do przekonania Jean-Pierre Bernard ten który już czas. Świadomość była wyraźnie podzielona.

READ  Śmierć François Hadji-Lazarou Zespoły rockowe Pigalle i Les Garçons Bouchers