Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Koeman przegrywa z Polską?

Koeman przegrywa z Polską?

Clement Pedron, Media365 Opublikowano w sobotę, 22 czerwca 2024 o 23:47

Kingsley Coman nie pojawił się w towarzyskim meczu z Butterbourne Youth, który odbył się w sobotnie popołudnie w Home Deluxe Arena. Bawarczycy zmagają się z kontuzją łydki, dlatego ich udział we wtorkowym trzecim i ostatnim meczu fazy grupowej Blues z Polską stoi pod znakiem zapytania.

Czy po Kylianie Mbappe reprezentacja Francji ulegnie kolejnemu wypadkowi? Rzeczywiście jest się czego obawiać. Z informacji otrzymanych od L’Equipe wynika, że ​​Kingsley Coman dozna kontuzji łydki, a jego stan będzie ściśle monitorowany przez personel medyczny. Jak podaje dziennik sportowy, bawarska reprezentacja nie jest pewna swojego udziału w zaplanowanym na wtorek trzecim meczu fazy grupowej Blues z Polską. Na chwilę obecną Didier Deschamps i jego zastępcy nie podają żadnych szczegółów na temat skrzydłowego, jednak jego nieobecność podczas konfrontacji z Francuzami ma niewielkie lub żadne zastosowanie od rozpoczęcia Euro przeciwko młodzieży z klubu Butterbourne, jest pierwszą element. Kto nie jest skłonny do optymizmu. Kingsley Coman jak dotąd zagrał zaledwie piętnaście minut w piątkowy wieczór podczas meczu grupy B z Holandią, po czym wszedł za Ousmane Dembélé.

Sezon pełen kontuzji

Na razie, ze względu na brak informacji na jego temat, nie będziemy wspominać o długości nieobecności Kingsleya Comana. Faktem jest, że Francuz jest zawodnikiem kruchym, często cierpiącym na kontuzje mięśni, gdy jest w najlepszej formie. Przed powołaniem do reprezentacji Francji na Mistrzostwa Europy Bayern opuścił osiem ostatnich meczów ze swoim klubem z powodu naderwania mięśnia przywodziciela. W sezonie 2023-2024 Bayern ma na koncie 21 porażek. Jeśli skrzydłowy nie wystąpi w meczu z Paderborn Youth, nie będzie tak w przypadku Kyliana Mbappe. Kapitan The Blues, który doznał kontuzji nosa w meczu z Austrią i nie trafił w meczu z Holandią, podczas tego towarzyskiego spotkania strzelił dwa gole i był w stanie na nowo odkryć smak meczu, nawet gdy nie było nic do stracenia. Nie można wykluczyć udziału w walce o pierwsze miejsce z wyeliminowaną już Polską.

READ  Rossi-Alaphilippe, starcie, które zmienia wszystko!