Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kobieta chora na pęknięcie aorty i jej zegarek Apple uratował jej życie! – Tuxboard

Kobieta została uratowana przed zawałem serca dzięki Apple Watch. Opowiemy Ci o tej niesamowitej historii!

Na co dzień wiele osób zakochało się w Apple Watch. Z biegiem lat połączony zegarek stał się podstawą. lepszy niż telefon Może uratować życie. Znalazłem kobietę w trudny sposób.

Apple Watch: niezbędnik na co dzień

Zegarek Apple Watch nie raz udowodnił, że może Ratuje kilka istnień. Przede wszystkim wiedz, że połączony zegarek nie robi wszystkiego tak, jak telefon komórkowy. Idziesz dużo dalej.

Dzięki Apple Watch możliwe jest uzyskanie wielu danych o swoim stanie zdrowia. W rzeczywistości zegarek pozwala poznać poziom tlenu we krwi, a także zlicza bicie serca.

Dzięki zegarkowi uratowano również wiele istnień ludzkich. Śmiertelna infekcja, lawina, guz serca, niejeden raz Apple Watch okazał się skuteczny. Ona też ma Udało mi się uratować kobietę przed zawałem serca.

Ponadto zegarek ma również funkcje alarmowego SOS i wykrywania upadków. Więcej przydatnych funkcji niż kiedykolwiek wcześniej w życiu codziennym. Dodatkowo pierwsza opcja umożliwia kontakt ze służbami ratunkowymi lub tzw. kontaktem „awaryjnym”.

Jeśli Apple Watch wykryje upadek, natychmiast skontaktuje się ze służbami ratunkowymi, jeśli dana osoba nie będzie wykazywać oznak życia. Jedno jest pewne, to narzędzie to znacznie więcej niż tylko narzędzie. Teraz jest przewyższa telefon komórkowy.

Uratowała kobietę dzięki swojemu zegarkowi

Ze swojej strony kobiecie udało się uratować życie dzięki zegarkowi Apple Watch. Użytkownik Reddit musiał otworzyć własną historię. Wyjaśnił, że jego matka była w podróży służbowej i Prawie stracił życie.

Na Reddit użytkownik znany jako xanderpy dokonał szokujących rewelacji na temat swojej matki. Wyjaśnił, że kobieta po długim dniu w pracy postanowiła udać się do jego pokoju hotelowego.

READ  Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin ogłoszone przez Square Enix i Team Ninja

Z dala od domu kobieta naturalnie wykorzystała chwilę odpoczynku w hotelu i znalazła swoje towarzystwo. Właśnie wtedy, gdy myślała, że ​​może odpocząć, jest Zaczął odczuwać ostry ból w klatce piersiowej.

Wiedziała, że ​​ten ból nie jest normalny. Kobieta bardzo szybko postanowiła ostrzec swojego współpracownika i chłopaka. Była w innym pokoju. Z drugiej strony jej przyjaciółka nie interweniowała od razu.

Jednak po chwili postanowiła sprawdzić, co u przyjaciółki. To wtedy znaleziono kobietę całkowicie nieprzytomną na podłodze. Kilka minut temu, tj Upadł na ziemię, głową do przodu.

Moja mama miała pękniętą aortę.

Ze swojej strony koleżanka wezwała straż pożarną, gdy znalazła swoją koleżankę na ziemi. Z drugiej strony służby ratunkowe potwierdziły, że karetka rzeczywiście była na miejscu w drodze przez kilka minut. I to właśnie Apple Watch umożliwił to szybkie wsparcie.

W rzeczywistości Apple Watch zarejestrował upadek kobiety. Ponieważ nie dawała znaku życia, zegarek wezwał pogotowie, które następnie jak najszybciej wysłało karetkę.

Użytkownik Reddit ujawnił o swojej mamie: „Okazało się, że moja mama miała pękniętą aortę i że sytuacja była tak poważna, że ​​trzeba było czekać Wytrąciły ją z tego niewiarygodne okoliczności« .

Również przed dodaniem: Łącznie z niesamowicie szybkim transferem do szpitala.. Jedno jest pewne, Apple Watch umożliwił ratownikom medycznym właśnie to Szybko zaopiekuj się kobietą !