Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kickboxing: Badr Hari powróci tego lata

Kickboxer Badr Hari ogłosił w czwartek swój powrót do zawodów. Odbędzie się na Glory 78 w lipcu przyszłego roku w Holandii.

Fani będą szczęśliwi. Po niespodziewanej porażce Benny’ego Adeboya w grudniu ubiegłego roku, legenda pierścieni (106 zwycięstw w 121 walkach w karierze) powróci do rywalizacji sześć miesięcy później. Będzie to podczas Glory 78 17 lipca w Rotterdamie przeciwko Paulowi Arcadiuszowi i Rzocicowi.

Podczas gdy jego grudniowa porażka była dla wielu rodzajem „początku końca” dla holenderskiego wojownika marokańskiego pochodzenia, wydaje się, że postanowił poszukać tytułu przed zakończeniem rozmowy.

W mediach społecznościowych Badr Hari regularnie publikował zdjęcia i filmy, na których wydaje się wspaniały i sprawny fizycznie.

„Sportowiec, który chce wygrać, musi czasami umieć przegrać. To sport. To sprawia, że ​​zwycięstwo jest piękniejsze. Większość legend napotyka niepowodzenia. Mogę odmówić, ale nigdy nie odmawiałem odpowiedzi w mojej długiej karierze. Uznałem swoje błędy i szukałem rozwiązań. Odrzuciłem werdykt. Ci, którzy rzucili się, by mnie pochować, bo wiem, kim jestem. Nie ma miejsca na wątpliwości. umysł… Wracam do tronu i ta walka jest pierwszym krokiem ”- zamieścił kickboxera na swoim koncie na Instagramie.

Zanurz się w świat sztuk walki dzięki podcastowi L’Arène

READ  Merkato | Mercato-Paris Saint-Germain: Legendarna przeprowadzka do Paryża tego lata?