Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kerling: Nowość w Polsce


Kredyt fotograficzny © Reuters

. Pozwala na zastosowanie rozwiązania do monitorowania i zarządzania siecią wodociągową. Sieć obejmuje obszar 40 kilometrów kwadratowych i jest używana w mieście Bikri El Sky, które ma 55 000 mieszkańców.

AIUT, ekspert w rozwiązaniach IoT dla inteligentnych miast, zapewnia elastyczne, łatwe w użyciu i szybko działające rozwiązania do zdalnego odczytu liczników, pomiarów i wykrywania nieszczelności w miastach, dzięki technologii Loravan, która umożliwia korzystanie z najbardziej opłacalnych i wydajnych połączeń.
Pomiary godzinowe i dobowe pozwalają na bieżąco monitorować prawidłowe funkcjonowanie miejskiej sieci wodociągowej, jednocześnie obniżając koszty eksploatacji przedsiębiorstwa wodociągowego.

L. of Bickery. Kerling jest wiodącym dostawcą rozwiązań do projektowania, wdrażania i obsługi publicznych i prywatnych sieci IoT Loravan, wiodących w branży narzędzi sieciowych o najwyższej jakości, wiodącego zaawansowanego oprogramowania sieciowego, oprogramowania do obsługi i zarządzania oraz aplikacji o wartości dodanej.

Firma posiada ponad 120 000 instalacji w 69 głównych krajach. To pierwsze wdrożenie Loravana na poziomie miasta w Polsce. To rozwiązanie prowadzi do rozwoju aplikacji smart city, udowadniając tym samym, że IoT znajduje się w centrum strategii rozwoju polskiej gospodarki.


© 2021, Boursier.com


READ  Zaniepokojony zamieszkami we Francji polski premier potępia „nielegalną imigrację”