Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kendall Jenner pozwał do sądu o 1,8 miliona dolarów za złamanie umowy

Kendall Jenner Ryzykuje, że będzie musiał zapłacić duże odszkodowanie, aby zerwać umowę modelowania z Liu Jo. Włoska marka złożyła pozew w sądzie w Nowym Jorku na początku tego tygodnia, oskarżając gwiazdę wybiegu o to, że nie pojawiła się na ostatniej sesji zdjęciowej, którą miała otrzymać za 1,5 miliona dolarów plus przedłużenie. 20% zniżki na opłatę serwisową.

W dokumentach, które uzyskał Szósta strona, wymagane jest, aby modelka wyglądała dobrze na pierwszej randce, która
ma miejsce w lipcu 2019 r., w przeciwieństwie do drugiego zaplanowanego spotkania w Londynie w marcu 2020 r. W tym czasie Kendall Jenner nie mógł podróżować z powodu
Epidemia. Po tym, jak Liu Ju zapłacił już 1,35 miliona dolarów, obie strony zgodziły się odłożyć drugi film do zeszłej jesieni.

1,8 miliona dolarów odszkodowania

Następnie Liu Ju stwierdził, że zaproponował Kendall Jenner „wiele dat i alternatywnych miejsc”, ale członek klanu Kardashian Mógł odrzucić wszystkie te propozycje bez sugerowania alternatyw. Zarzuty zostały zdementowane przez reprezentujący gwiazdę zarząd społeczności.

„Zarząd Społeczności, w imieniu Kendall Jenner, konsekwentnie proponował daty i lokalizacje Liu Jo, aby wypełnić zobowiązanie, które musiało zostać przełożone z powodu pandemii koronawirusa. Kendall Jenner uprzejmie zaoferowała spełnienie jej zobowiązań” – podała firma.

W każdym razie Lio Jo domaga się 1,8 miliona dolarów odszkodowania od Kendall Jenner, która rzekomo odmówiła jej zwrotu zapłaconej zaliczki.

READ  Krzyczący Paul Barré halucynuje internautów