Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czy sezony od 1 do 5 są dostępne w serwisie Netflix? Troy Watcher

Po dwóch latach oczekiwania Żeberka Chesapeake Wróci w piątym sezonie na kanale Hallmark, ale jeśli chcesz nadrobić zaległości w poprzednich sezonach na Netflix, ostatecznie będzie to zależeć od tego, gdzie mieszkasz i czy możesz sobie na to pozwolić. Oto zaktualizowany przewodnik po streamingu Żeberka Chesapeake na Netflixie.

Oparta na książkach Cheryl Woods, ta kanadyjsko-amerykańska seria jest nadawana od 2016 roku i z wyjątkiem ostatniego roku co roku wydaje nowe sezony. Śledź serię

Dlaczego serwis Chesapeake Shores nie jest już dostępny w serwisie Netflix w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie?

Zacznijmy od bolesnych wiadomości, że Netflix faktycznie wypuścił serię w takiej czy innej formie kilka lat temu.

W rzeczywistości Stany Zjednoczone i Kanada przegrały program w 2017 roku. Stany Zjednoczone straciły górę treści telewizyjnych w kwietniu 2017 roku, w tym ludzi takich jak nieznane plikii Dom MD, i więcej.

Każdy, kto śledzi naszą stronę od jakiegoś czasu, wie, że Netflix w USA koncentruje się na swoich aktywach, ale ostatecznie ta strategia jest jedyną, biorąc pod uwagę, że inni dostawcy wolą własne platformy.

Odpowiednio Żeberka Chesapeake, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie właściciele programów postanowili włączyć program do swoich programów w swoich własnych usługach przesyłania strumieniowego.

W Stanach Zjednoczonych najlepszym miejscem do oglądania jest Hallmark Movies Now, w którym odbywają się wszystkie cztery sezony. Mówi się również, że Amazon Prime wyprodukował tylko jeden sezon serialu.

W Kanadzie program nie jest powszechnie dostępny w serwisie streamingowym, chociaż JustWatch informuje, że w audycjach Super Channel są dwa sezony.

Gdzie jest Chesapeake Shores na Netflix?

Poza Stanami Zjednoczonymi i Kanadą prawie wszystkie regiony Netflix mają dostęp do oferty Hallmark Channel.

Według Unogs, co najmniej 36 krajów (niezwiązanych ze wszystkimi regionami świata) ma dostęp do rynków takich jak Australia, Francja, Niemcy, Hongkong, Indie, Wielka Brytania, Polska, Holandia, Japonia, Włochy i inne.

READ  Quinté PMU - LA COURSE DES BLEUS prognoza

Kiedy piąty sezon Chesapeake Shores będzie dostępny na międzynarodowej platformie Netflix?

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy mają dostęp do programu.

Podobnie jak w sezonie 4, sezon 5 (jak wspomnieliśmy niedawno) ma trafić do Netflix co tydzień, począwszy od 16 sierpnia 2021 r. przez 10 tygodni.

czy chcesz Żeberka Chesapeake Czy płynął tam, gdzie mieszkasz? Daj nam znać w komentarzach.