Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kamara jest daleko od grupy, jego ruch blisko?

dopasować się do, zaplanowany na ten wieczór od godziny 21:00, OM zdecydował się na zwolnienie Boubacar Camara. Stojak, który można przymocować do odbiornika.

Aum Mercato: Boubacar Camara, blisko startu?

W ramach szóstego meczu towarzyskiego OM pojedzie do Gueugnon we wtorek, aby zmierzyć się z AS Saint-Etienne. Po remisie z Benfiką (1-1) olimpijczycy spróbują pokonać Zielonych przy zmniejszonej sile roboczej. Bo chociaż używał 20 graczy, Jorge Sampaoli Postanowiłem zrezygnować z dwóch składników.

Oprócz Duje Caletar-Car, Boubacar Camara Nie został wybrany do meczu z ASSE. Bardzo poważne dowody w świetle jego odejścia? To wydalenie już rodzi wiele pytań i spekulacji, zwłaszcza gdy wiemy, że młody defensywny pomocnik zburzył OM. kontrakt Boubacar Camara Z Olympique Marsylia zakończy się pod koniec przyszłego sezonu. Dzięki temu będzie mógł robić interesy z wybranym przez siebie klubem.

Aby uniemożliwić mu odejście za darmo za rok, FC Marsylia może rozważyć sprzedaż go tego lata. Jednak młody chłopak z Marsylii wciąż niechętnie podejmuje ostateczną decyzję dotyczącą swojej przyszłości, co zaczyna denerwować jego kierownictwo. cześć szefie, Pablo Longoria, ostatnio wywierał presję na swojego młodego uczniai zaprosił go do podjęcia ostatecznej decyzji. W przeciwnym razie sprzedaż wydaje się nieunikniona. Tak więc jego nieobecność w marsylskiej grupie zawodowej może pozwolić mu na dyskretne negocjowanie potencjalnego transferu, zwłaszcza że kilku zalotników już walczy o jego przyjęcie.

Newcastle jest zajęty ich przenoszeniem

W ostatnich dniach 21-latek został ogłoszony w punktach orientacyjnych Monako, Lazio Roma czy AC Milan. Newcastle byłby również gotów zapłacić 14 milionów euro za swój transfer. Duża kwota za OM w przypadku braku płynności. Zresztą nie podjęto żadnych działań w tej sprawie. Boubacar Camara Z Olympique de Marseille związany jest do czerwca 2022 roku. Powodem jego wykluczenia może być czysto sportowy.

READ  Mercato – Barcelona – Ronald Koeman otwiera drzwi Antoine'owi Griezmannowi i łączy swoją przyszłość z Lionelem Messim

Zwróć uwagę, że Olympique de Marseille ogłosił w środę, że jeden z graczy uzyskał pozytywny wynik testu na Covid-19 i kolejny przypadek kontaktu, nie ujawniając swojej tożsamości. Marsylia stwierdza, że ​​dla zainteresowanych graczy wprowadzono środek izolujący. Złe wieści dla OM na dziesięć dni przed wznowieniem turnieju. Więc Covid czy okno przejściowe dla Camary i Calety Carr?

Grupa OM wobec ASSE: Mandanda, Ngapandouetnbu – Balerdi, Amavi, Saliba, Alvaro, Peres – Nadir, Gerson, Rongier, Guendouzi, Gueye, Targhalline – Henrique, Dieng, Payet, Benedetto, De La Fuente, Radonjic, Ünder