Igrzyska Olimpijskie w Tokio: wyniki dla wszystkich Francuzów Środa, 28 lipca 28

Oto wszystkie wyniki francuskich sportowców na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w środę, 28 lipca.

Wioślarstwo

Para kobiet: Helen Lefevre i Elodie Ravera-Scaramozino za drugie miejsce w Finale B i ósme miejsce w klasyfikacji Igrzysk Olimpijskich.

Kwartet kobiet (Finał B) o 2 w nocy: Skrzypce Arnaudts, Margo Bellol, Marie Jacquet, Marie Jacquet trzecie w Finale B.

Para mężczyzn (finał): Matteo Androdias i Hugo Boucheron w złocie, przed Holandią i Chinami.

Lekkie pary (półfinały): Laura Tarantula i Claire Povey zakwalifikowały się po raz drugi w półfinale, za brytyjskim duetem Craig Grant.

Dwóch mężczyzn bez Coxoena (półfinały): Guillaume Turlan i Thibaud Turlan odpadli z półfinałów.

Badminton

Gra pojedyncza mężczyzn (mecz drużynowy) 13:40: Bryce Leverdes-Z Jia Li (Malezja), 0-2 (17-21, 5-21).

Singiel kobiet (mecz grupowy): pokonała Xuefei Qi z Tzu-Ying Tai (Tajwan), 2:0 (10-21, 13-21).

Kosz

Runda pierwsza, mężczyźni/grupa A: Czechy-Francja, 77-97.

koszyk 3×3

Kobiety (mecz o trzecie miejsce): Chiny pokonały Francję 16-14. Francuzki zajęły czwarte miejsce w turnieju olimpijskim.

Kajak kajakowy slalom

Klasa kobiet C1: Marjorie Delassus zakwalifikowała się do półfinału.

K1 Men: Boris Nevo zajął piąte miejsce w kwalifikacjach do półfinałów, które odbędą się w piątek rano.

Kolarstwo szosowe

Pojedyncza próba kobiet o 4.30: Juliette Lapus.

Indywidualna jazda na czas mężczyzn: Remy Cavagna zajął 17. miejsce z czasem 3:34,87 za zwycięzcą Primozem Roglicem. Tom Dumoulin i Rohan Dennis ukończyli podium.

Równanie

Bezpłatny Indywidualny Ujeżdżenie na Grand Prix 10:30: Morgan Barbançon Mestre (Sir Donnerhall II).

piłka nożna

Runda pierwsza mężczyzn/grupa A: Francja-Japonia, 4-0, Francja wyeliminowana.

gra w piłkę ręczną

Runda pierwsza, mężczyźni/grupa A: Francja-Niemcy, 30-29.

dżudo

Waga -90 kg mężczyzn: Alex Clerget został wyeliminowany na ósmym miejscu przez Holendra Van te Enda.

70 kg kobiet: Margo Pino odpadła w swoim pierwszym meczu z greckim Teltsido.

READ  Monako wygrało z dużą przewagą i awansowało na drugie miejsce

pływanie

100 m stylem dowolnym mężczyzn (półfinały): Maxime Gross zakwalifikował się do finału w ósmym i ostatnim z półfinałów.

200 m stylem klasycznym mężczyzn (półfinał): Antoine Vickert odpadł w półfinale.

100 m stylem dowolnym kobiet (kwalifikacja) 12 w południe: Charlotte Bonet, szósta w swojej serii (53-67) i Mary Wattel czwarta w swojej serii (53-71), awansują do półfinału.

200m do tyłu mężczyzn (kwalifikacje): Johan Ndwe Broward 4 w swoich biegach z czasem 1:57.96 i Myoen Tomac na siódmym miejscu w tej samej rundzie 1:59.02. Oba są eliminowane.

200 m stylem zmiennym mężczyzn: Leon Marchand odpadł po raz 18. w kwalifikacjach 1:58.30.

Sztafeta 4 x 200 m stylem dowolnym kobiet (kwalifikacje): Francja zakwalifikowała się po raz siódmy w finale kwalifikacji. W ostatni czwartek 5:31 (czasu francuskiego).

Tenis ziemny

Gra pojedyncza mężczyzn (1/8 finału) od 4 rano: Ugo Humbert (Francja) pokonał Stefanosa Tsitsipas (Grecja) 2-6, 7-6 (4), 6-2, a Jeremy Chardy (Francja) pokonał Liama ​​Brody’ego (Wielka Brytania) 7 – 6 4-6 6-1. Francuzi zakwalifikowali się do ćwierćfinału.

Debel mieszany (pierwsza runda) 4 rano: Kristina Mladenovic / Nicolas Mahut (Francja) odpadły w pierwszej rundzie przez Elenę Vesninę / Aslan Karatsev (Rosja) 6-4, 6-2. Fiona Ferot / Pierre Hugues Herbert pokonali polski duet Iga Świątek i Lukas Kubot 6-3, 7-6.

strzelać

Pit olimpijski kobiet (kwalifikacja) 8. Carol Cormineer 72 pkt; 25 Melanie Cosi, 66 punktów.

rzucanie łukiem

Gra pojedyncza mężczyzn (Finał 32):

Thomas Cherult został wyeliminowany w finale 32 przez Holenderkę Proxmę.

Jean-Charles Valladotte został wyeliminowany w finale 32 przez Holendra Steve’a van der Berga.

Pierre Plehoun został wyeliminowany w 1/8 finału przez południowokoreański Woojin Kim.

bariera

470 regat mężczyzn: Jeremy Millon, Kevin Benett, szósty po dwóch wyścigach w regatach.

Regaty nr 49: Lucas Roal, Emile Amoros XVI po 4 wyścigach.

RS: X Regaty mężczyzn: Thomas Goyard trzeci po 9 regatach.

READ  Top 14 - Skala Stade français - Obsada: zabójczy Lukas Peresplank, niezdarny Jozaya Rysuk

RS:X (Surfing) Regaty kobiet: Charlene Bacon 3. Po 9 wyścigach do wyścigu medalowego pozostały 3 regaty.

Regaty mieszane Nacra 17: Quentin Delapierre i Manon Audinet 6. miejsce po 3 regatach.

Regaty kobiet 470: Camille Lecointre, Always Returns, drugie miejsce po dwóch regatach.

Regaty damskie 49er FX: Lilly Sipesi, Albany Dubois 6 po 6 regatach.

Siatkówka

Runda pierwsza mężczyzn/grupa druga: Argentyna pokonała Francję 3-2 (23-25 ​​25-17 25-20 15-25 15-13).