Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Już ponad milion graczy w Forza Horizon 5 przed premierą! | Xbox One

Forza Horyzont 5 To już sukces! Choć oficjalna premiera gry zaplanowana jest dopiero na wtorek, 9 listopada, ponad milion graczy jest już na stokach Meksyku na Xbox i PC.

Ten artykuł został zaktualizowany. Chociaż gra dotarła już do 800 000 graczy 24 godziny po jej wydaniu, ponad milion osób znalazło się w grze mniej niż 48 godzin po jej wczesnym dostępie.

Dzięki Xbox Game Pass

Kiedy nadejdzie dobra gra Xbox Game Pass, warto zobaczyć go na górze list przebojów, ale należy to zauważyć Forza Horyzont 5 Nie został jeszcze oficjalnie wprowadzony na rynek. No tak, ale dla niewielkiej liczby osób, które spełniają jeden z poniższych warunków:

Ten pakiet Premium kosztuje 44,99 EUR zamiast 49,99 EUR dla subskrybentów Xbox Game Pass. Daje dostęp do gry z 4-dniowym wyprzedzeniem, pakiet powitalny i członkostwo VIP oraz dwa rozszerzenia gry po wydaniu.

Sukces krytyczny i komercyjny

Weekend trwa, można się założyć, że liczba milionów graczy będzie nadal rosła w dniach poprzedzających oficjalną premierę.

Jeśli zrobimy już matematykę z pakietem premium, który sprzedał się za co najmniej 44,99 euro i wersją premium, która sprzedała się za 99,99 euro, możemy wywnioskować, że wyłączność na Xbox i PC już wygenerowała od 45 milionów do 100 milionów euro przed premierą, nie licząc subskrypcji Xbox Game Pass! Dla porównania szacuje się, że Forza Horizon 4 sprzedała się w 480 000 egzemplarzy podczas tygodnia premiery. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że liczba graczy w Forza Horizon przekroczy 5 milionów do czasu jej premiery we wtorek.

Forza Horizon 5 już jest Najlepsza gra 2021 roku na OpenCritic Z ładnym 92/100 i już wkrótce Wytnij w językach migowych. Możesz znaleźć plik Pełna recenzja gry Forza Horizon 5 na Xboxygen.

READ  Nowe produkty IKEA do sypialni: odkryj nasz wybór

Poradniki i porady dotyczące Forza Horizon 5