Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jutro w Twoich kalendarzach: Digitalizacja, Polska, Niemcy

Cyfryzacja i handel międzynarodowy : Telefon do ubezpieczyciela kredytów Atradius 5 maja od 9:00 do 22:00 Panel ekspertów w celu omówienia innowacji technologicznych i ich konsekwencji dla handlu światowego oraz sposobów wykorzystania przyszłych możliwości przez firmy. W szczególności sposób, w jaki cyfryzacja zmienia modele biznesowe, wpływa na zaufanie i zaufanie klientów, a także w przypadku zakłócania tradycyjnego podejścia do zarządzania długiem. David Rowan, Założyciel brytyjskiej edycji WIRED, Jean-Mark Noel, Współzałożyciel i prezes zaufanych sklepów Witaminy Frederick, International Credit Managing Director w Ingram Micro.

nagrać, Kliknij tutaj!

Polska : Zorganizowane przez Ambasadę RP w Paryżu i CCI Francja-Polska 7 maja od 10:00 do 23:00 W tym czasie odbędzie się seminarium internetowe na temat możliwości współpracy gospodarczej Polish Trigger Project.

nagrać, Kliknij tutaj!

Republika Czeska : Co miesiąc obecni są eksperci CCI Republiki Francusko-Czeskiej 19 maja od 14:00 do 14:30. Punkt Sytuacja na rynku czeskim (Działalność zdrowotna, warunki wejścia na terytorium Czech, wskaźniki ekonomiczne, sektory rozwoju i rynki).

nagrać, Kliknij tutaj!

Niemcy : 27 maja o godzinie 23:00 CCI Francja-Niemcy poprowadzi seminarium internetowe Narzędzia marketingowe Do sprzedaży w Niemczech. W projekcie: Ulepszanie swojego wizerunku i odniesienie do P2B w celu tworzenia ścieżek, modyfikowanie struktury biznesowej z pomocą outsourcowanych sił sprzedaży lub w niepełnym wymiarze czasu pracy.

nagrać, Kliknij tutaj!

READ  ArcelorMittal kupuje Zlomex w Polsce