Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Justin Audiers wraca na krótką listę z Team Red Flame, aby zakwalifikować się do Armenii i Polski

Po nagłej nieobecności w selekcji Czerwonego Płomienia pod koniec października podczas meczów eliminacyjnych mistrzostw świata z Kosowem (7:0) i Norwegią (porażka 4:0), zwykły bramkarz. Zapachy Justina Wrócił do kadry na mecze z Armenią (25.11 w Leuven) i Polską (30.11 w Leuven). trener Ewa Cerenels Wezwij 23 graczy w czwartek.

Jestem oczywiście rozczarowany, ale będę ciężko pracował i będę wzorowym kolegą z zespołu Anderlechtu– Reakcja bramkarza RSC Anderlechtu w zeszłym miesiącu, kiedy ogłosił, że nie został wybrany.Prowadzę moją łódź i dołożę wszelkich starań, aby spełnić wszystkie warunki, aby odzyskać to miejsce.„że to Nikki Everard które miało miejsce w zasięgu Kosowa i Norwegii.

Laura Neff, Aresztowany z powodu kontuzji z powrotem do odprawy na miejscu Charlotte Tyson.

W grupie F Belgia zajmuje trzecie miejsce z 7 punktami, za Norwegią (10 punktów) i Polską (8 punktów). Zwycięski w grupie kraj zakwalifikuje się bezpośrednio do Mistrzostw Świata 2023 w Nowej Zelandii i Australii. Drugi trafi do play-offów.

Strażnicy: Nikki Everr (La Gantois), Didi Lemy (Sassuolo), Justin Odior (Anderlecht).

Obrońcy: Julie Besmans (PSV), Laura Delos (Anderlecht), Laura de Neve (Anderlecht), Isabel Eliano (Club de Bruges), Davina Feltgens (Sassuolo), Amber Tessiak (OH), Jodi Vangelo (Club de Bruges)

Pomocnicy: Xenia Mertens (OHL), Marie Minart (Club de Bruges), Lenny Onzia (OHL), Justin Vanheivermaet (Czytanie)

Atakujący: Jasina Bloom (Teneryfa), Janis Cayman (Lyon), Tyne de Kinney (Hoffenheim), Hannah Eurlings (OHL), Garni Tuwlings (Dwadzieścia), Chloe Vande Velde (La Gantois), Davinia VanMichelen (Standard), Sarah Wenantis (Anderlecht) Tessa Walert (Anderlecht)

READ  Wiatr w żaglach do para i sportów zmodyfikowany