Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Joe – Siatkówka (w środku) – Irvin Ngabeth po zwycięstwie nad Polską: „Mamy magiczną grupę”

Dla Irvina Nagabetha stan umysłu drużyny Francji zrobił różnicę w stosunku do Polski i pozwoli na kontynuowanie walki. “Jesteśmy mutantami!” Krzyczy na Irvina Ngabetha, który wpada do strefy mieszanej, podczas gdy jego koledzy z drużyny próbują opowiedzieć o meczu, który właśnie wprowadzili, to wyczyn przeciwko polsce Dwukrotny mistrz świata, równoznaczny z półfinałowym meczem z Argentyną w czwartek (14:00). Oczywiście szczęśliwy, ale spokojny, kapitan Bluesa jest już gotowy, aby wrócić do walki z tą drużyną, którą szczególnie kocha. “Co za szalona gra… Jak udało ci się narzucić im to podejrzenie?
To energia, którą uwalniamy, uśmiechy na naszych twarzach. Nigdy nie przestaliśmy w to wierzyć, nawet gdy dominowaliśmy. Polska jest miażdżąca. A kiedy Polacy widzą, że w jednym momencie jest remis, w innym łapiemy punkt, zaczynają wątpić. A kiedy podajemy do przodu, nie upuszczamy już piłki, stawiamy je w trudnej pozycji. Stopniowo potykają się. To nasza gra i jesteśmy zmęczeni. „To jest fizycznie trudne, ale przygotowaliśmy się na to jak psy” Rozpocząłeś turniej słabo, odnosząc dwie porażki w trzech meczach, a następnie pokonałeś lub przygwoździłeś wysoko ocenianych przeciwników. Jak możesz to robić?
Rozpoczęliśmy mecz o mistrzostwo, a kiedy wróciliśmy do muru, powiedzieliśmy innym chłopakom: „Nie mamy nic do stracenia, bądźmy sobą, bawmy się dobrze”. To właśnie robi różnicę w grupie. Jak widziałeś Antoine’a? (Brezzard) Przyjdziesz dziś wieczorem do domu? Steph. wpisy (Stephen Boyer)przez Yasin (Louati)przez Kevina (tele) czynny ? Każdy przynosi. Mamy magiczny zestaw i to robi różnicę. Przeczytaj także Nuty bluesowe: powyżej ton Brizard, Patry i Ngapeth Czy to jedno z twoich najlepszych zwycięstw?
Jest jednym z tych, które dają najwięcej przyjemności. Po tym nie mamy w tej chwili nic. Pozostały dwie bitwy. Jesteś liderem w terenie, jak się czujesz osobiście?
Dobrze się czuję w tym zespole. Fizycznie to trudne, ale przygotowaliśmy się na to jak psy. Wszyscy jesteśmy gotowi fizycznie, w naszych głowach, i umrzemy na polu, ale pójdziemy znaleźć to, co chcemy zabrać. Kiedy widzisz swojego trenera rzucającego się na piłkę (12-7 w dogrywce, w ataku Lyonu), czy mówisz sobie co?
Był w swojej grze! Chce iść do domu (Śmiech). Mam nadzieję, że się nie skrzywdzi… Czy z Argentyną będzie to otwarty mecz półfinałowy?
To zespół, który robi na mnie duże wrażenie. Mają trochę taki sam styl gry jak my, dużo bronią. I rozwijać niesamowitą siatkówkę. To będzie kolejna bitwa. Odpoczniemy dobrze, przygotujemy się i pójdziemy na wojnę! “

READ  Zero punktów wśród Francuzów