Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jessica Thevenin i Tibo Garcia, rodzice Liwan, po raz pierwszy odsłaniają jej twarz

Stephanie Durant jest blisko Jessiki Thevenin, spotykając Liwan po raz pierwszy od jej narodzin. Od urodzenia ich córki Jessiki Thevenin i Tibo Garcia Podjęli decyzję o uratowaniu go z sieci społecznościowych. Więc nie odsłonili jego twarzy. Ale dzisiaj właśnie rozwiązali zagadkę na twarzy Małego Yuana. Na Instagramie Jessica Thevenin i Tibo Garcia zamieścili dwa różne zdjęcia swojej córki. Jest naprawdę do żucia! Obrazy, które zapraszamy do odkrycia, przechodząc dalej w tym artykule.

Jak widać, Jessica Thevenin i Tibo Garcia są bardzo dumni z możliwości zaprezentowania swojej córki wszystkim. Na przykład piękna blondynka napisała: „Tak dumny, że możemy zaprezentować naszą śliczną lalkę LEEWANE.” Ze swojej strony Tibo Garcia skomentował swoje zdjęcie za pomocą następującej wiadomości: „Jestem dumny, że mogę przedstawić Ci Yuan ❤️”.

Uczestnicy Reality TV wchodzą w interakcję

Oficjalna prezentacja Li Yuan doprowadziła do interakcji uczestników reality TV. Tak jest w przypadku Stephanie Durant, która skomentowała: „Piękno tej miłości ❤️❤️”. Baja napisał: „Ohawouuuuuuuuuuuu przystojniaku ❤️”. Ze swojej strony Emily Fiorelli stwierdziła, że ​​Liwan była równie piękna jak jej brat! I mają więcej niż rację… Mała dziewczynka jest naprawdę, naprawdę, naprawdę urocza! Ponadto bądź tego świadomy Jessica Thevenin ujawniła, że ​​ciężarna Stephanie Durant była „mniej otyła” w prawdziwym życiu niż na Instagramie.

READ  Hulusi Akar spotkał się ze swoim polskim odpowiednikiem, Mariuszem Błaszczakiem