Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jego kolega ogłasza powrót Messiego do Barcelony

Opuszczony przez Barcelonę, Lionel Messi dołączył tego lata do Paris Saint-Germain. Ale według jednego z jego kolegów z drużyny, Blaugrana jeszcze nie zapomniała.

Herrera: „Messi ma w sercu Barcelonę”

Po 21 latach życzliwej i szczerej służby, Lionel Messi Opuścił FC Barcelona za darmo na początku sierpnia, by dołączyć do Paris Saint-Germain. Nie mogąc sobie pozwolić na przedłużenie 34-letniego reprezentanta Argentyny, kataloński klub musiał go wypuścić. Okazja, której Katar nie przegapił, aby zdobyć Złotą Piłkę siedem razy.

Na mocy kontraktu do czerwca 2023 z opcjonalnym dodatkowym sezonem, jego rodak Mauricio Pochettino nie zignorował swojej historii w drużynie. Skorzystaj z wywiadu z Mundo Deportivo, hiszpańskim pomocnikiem Paris Saint-Germain, Ander Herrerapotwierdza, że ​​Messi jest szczęśliwy we Francji, ale pewnego dnia wróci do Barcelony.

„Cokolwiek powiem, będzie nagłówek. Nie tylko w Mundo Deportivo, ale wszędzie. Wolę nie odpowiadać. Mówię, że ma w sercu Barcelonę, że pewnego dnia wróci, ale w tej chwili czerpie korzyści i chce wygrywać w PSG”Wyjaśnił były zawodnik Manchesteru United. Tendencja już potwierdzona przez zainteresowanego zleceniodawcę.

PSG Mercato: Messi już wszystko zaplanował

Po wygraniu siódmej Złotej Piłki w zeszłym miesiącu, Lionel Messi szczerze w kolumnach Znacznik Planuje wrócić do Barcelony. Niekoniecznie na pozycji zawodnika terenowego, rodowity Rosario chciałby zintegrować schemat organizacyjny klubu, aby pomóc w innych funkcjach. „Zawsze mówiłem, że pewnego dnia wrócę do Barcelony, to mój dom i zamierzam tam znowu zamieszkać. I oczywiście, jeśli nadal będę mógł pomóc klubowi, naprawdę chciałbym wrócić” , wskazał 30. Paris Saint-Germain. w Paryż Saint-GermainWiemy więc, czego się spodziewać po najlepszym graczu na świecie.