Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bayern Monachium: zatrzymanie Lewandowskiego czy rekrutacja Haalanda?

Nadchodzące okresy transferowe będą kluczowe dla Bayernu Monachium, ponieważ oczekuje się, że odejdzie wielu ważnych graczy. Przyszłość Kingsleya Comana i Roberta Lewandowskiego jest niepewna. Aby to naprawić, niemiecki klub rozważa malowanie dla Erlinga Haalanda.

Bayern Monachium, nieprzyzwyczajony do powszechnej rekrutacji, przygotowuje się na następujące gorączkowe zmiany. Mówi się, że kilku prezesów, takich jak Benjamin Pavard, Kingsley Coman i Robert Lewandowski, odchodzi. Pod koniec dekady, w czerwcu 2023, jego nazwisko będzie się wahać co do swojej przyszłości. W wieku 33 lat chce opuścić Bawarię na ostatnie i ostatnie wyzwanie. Niemcy nie są gotowe na to trzęsienie ziemi. Mówi się, że Bayern Monachium rozważa zastąpienie Roberta Lewandowskiego Erlingiem Brautem Haalandem.

W rzeczywistości, według informacji z prasy niemieckiej i Budowa sportowaMówi się, że Bayern Monachium rozważa sposoby na rozstanie z Robertem Lewandowskim. W wieku 33 lat Polak był bliższy emerytury niż wyklucia i możliwość spieniężenia swojej śmierci, rok po zakończeniu kontraktu byłby imponującym napływem pieniędzy. Pozbywając się go, bawarski klub chce odzyskać 60 mln euro, które można ponownie zainwestować w przyszłości. Aby go zastąpić, niemiecka drużyna chce postawić wszystko na Erlinga Brauta Haalanda. To więcej niż atrakcyjna opcja, ponieważ Norweg wydaje się być mianowanym następcą polskiego napastnika. Bayern Monachium jest zawsze wysoko ceniony przez Mino Raiolę i może być uważany za bardzo ekscytujący punkt wyjścia dla klanu Haaland.

READ  Fabinho i Thiago wracają do Atlético, a Naby Keita odpada na kilka tygodni