Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rodzina, piżama, NBA i środkowy palec… Jak gwiazdy futbolu świętowały Boże Narodzenie

Zawsze bardzo aktywne w sieciach społecznościowych, gwiazdy okrągłej kuli udostępniły swoim fanom zdjęcia w Wigilię. Każdy na swój sposób…

Rozejm wydawał się być dla piłkarzy, którzy zebrali się z rodzinami podczas świąt Bożego Narodzenia. Za pośrednictwem swoich kont na portalach społecznościowych (lub ich towarzyszki, takiej jak Antonella Roccuzzo dla Lionela Messiego), gwiazdy balu, jak co roku, udostępniły swoim fanom kilka zdjęć z Sylwestra.

Jeśli oczywiście Zlatan Ibrahimovic wyróżnia się inną prowokacją, obrazem świecy ze środkowego palca, znajdziemy tradycyjne obrazy, z dziećmi i całą rodziną zebraną pod drzewem. Niemal wyjątkowa okazja, aby zobaczyć Cristiano Ronaldo, Mohameda Salaha czy Roberta Lewandowskiego w piżamach. Od Neymara do Raphaela Varane’a przez Angel Di Maria i Kevina De Bruyne, oto kilka zdjęć, które piłkarze opublikowali w ciągu ostatnich godzin.

Tymczasem Antoine Griezmann przepłynął ocean do Stanów Zjednoczonych, aby wziąć udział w meczu NBA ze swoim przyjacielem Cookiem. Brazylijski napastnik Realu Madryt, Vinicius Jr., także spędził święta Bożego Narodzenia w Stanach Zjednoczonych i na boiskach NBA w pobliżu Miami.

READ  Al-Ittihad powraca w fazie play-off