Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak gwiazdy futbolu świętują Boże Narodzenie

W Boże Narodzenie piłkarze mogli ponownie połączyć się ze swoimi rodzinami. Nawet jeśli niektórzy nie poruszają tego aspektu imprezy w swoich sieciach.

To tradycja, której nikt inny nie może utrzymać. W tym roku ponownie życzył Zlatan Ibrahimovic ”Maria Szremaz(z błędem „Happy Birthday”) swoim obserwatorom na Instagramie. Szwedzki gigant po raz kolejny uhonorował swój zwyczaj pokazywania swoim fanom środkowego palca. Zlatan w tekście.

Ze swojej strony Cristiano Ronaldo jest uważany za bardziej tradycyjny. Zawsze bardzo zaniepokojony swoim publicznym wizerunkiem, najlepszy strzelec w historii futbolu był w tym roku trzeźwy. Podobnie jak jego przeciwnik z Liverpoolu Mohamed Salah, CR7 po prostu opublikował zdjęcie swojej rodziny siedzącej na drabinie. Jeśli od razu zauważymy ogromne drzewo bardzo obciążone, to zwrócimy również uwagę na piękną czerwoną odmianę Portugalczyków. Docenimy również jego przesłanie:Z całego serca życzę wszystkim wszystkiego najlepszego».

Po londyńskiej stronie Mason Mount tańczy dla uczczenia. na jego konto TIK TokPomocnik opublikował wideo, na którym ma na sobie biały sweter i czerwoną czapkę. Przez minutę zawodnik Chelsea pokazał swoje wyczucie tradycyjnego rytmu.Dzwonki bożonarodzeniowe».

Stwórz Boże Narodzenie Mason Mount na TikTok Instagram: Masonmount

Impreza nie jest dobra dla Neymara. W okresie rekonwalescencji Brazylijczyk nadal mógł cieszyć się rodziną. Jedynym minusem jest to, że wydaje się, że jego lewa kostka nie wyzdrowiała, a napastnik musi nosić obuwie medyczne. Powrót „nieMa się odbyć w lutym i podwójnej konfrontacji z Realem Madryt.

Robert Lewandowski upamiętnił również i opublikował na portalach społecznościowych chwile spędzone z bliskimi. Ubrany w piżamę polski pomocnik miał okazję świętować Boże Narodzenie z rodziną, żoną i dwiema małymi córkami. Wokół wielkie drzewo wzniosłe.

Ze swojej strony Erling Haaland zamieścił na swoim koncie na Instagramie prosty banał… i zabawny. Widzimy, jak norweski pomocnik atakuje w tle za dwiema młodymi dziewczynami, oczywiście z jego rodziny, naśladując jego słynną uroczystość „jogi”. bardzo zabawne.

Raphael Varane wybrał trzeźwość. Międzynarodowy obrońca Francji udostępnił dość proste zdjęcie z Bożego Narodzenia. Międzynarodówka Francji jest tam pokazywana z żoną przed okazałym drzewem, którego dekoracja może wzbudzić zazdrość.

Zobacz też – Królowa Elżbieta II oddaje cześć księciu Filipowi w orędziu bożonarodzeniowym

READ  L'Expression: Sport - z udziałem Mola i Gowand