Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Milan chce mocno uderzyć w Marsylii tej zimy

Pomimo zasobów finansowych na minusie,AC Mediolan Nie rozpaczaj, aby ukończyć piękny podpis w OM. Włoski klub dopracowuje swój plan walki.

Mercato Homme: Milan będzie nadal atakował na korzyść Boubacar Camara

Boubacar Camara Czy opuści OM w następnym okienku transferowym? To, co jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się niewyobrażalne, staje się rzeczywistością. Nawet jeśli nie chcieli sprzedawać go prywatnie, wydaje się, że teraz liderzy Olympique Marsylia Przyzwyczajasz się do pomysłu odpuszczenia wszechstronnego pomocnika. Nie bez powodu 22-latek jak dotąd odmawia przedłużenia kontraktu, który wygasa w czerwcu przyszłego roku.

Boubacar Camara Będzie mógł więc dołączyć do wybranego przez siebie klubu tej zimy. Co więcej, jego umowne rozwiązanie przyciąga wzrok wielu europejskich zespołów, które chcą się wzmocnić. Dzieje się tak szczególnie w przypadkuAC Mediolan. Zgodnie z informacjami otrzymanymi od ruch na rynku, Milan wciąż walczy o podpisanie kontraktu z Marsylią. Nawet Rossoneri pracują w ukryciu, aby przekonać międzynarodowych nadziei Tricolore do powrotu do Serie A.

Źródło wyjaśnia, że ​​Milan przygotowuje się do wycofania wszechstronnego pomocnika w OM. Pomimo obaw finansowych włoski klub planuje złożyć ofertę rekrutacji liderom Marsylii Boubacar Camara Od otwarcia zimowego okna transferowego. Okaże się, czy ta przyszła oferta wystarczy, aby wygrać udział w tym pliku.

Marsylia gotowa do sprzedaży Boubacar Camara?

Pamiętaj, że AC Milan nie jest jedynym klubem zainteresowanym profilem Boubacar Camara. Oprócz Bayernu Monachium i Barcelony, Manchester United jest również aktywny za kulisami, aby zdobyć dziecko Marsylii. Arsenal i Newcastle są również skłonni wyciągnąć książeczkę czekową, aby pokryć koszty 22-latka.

Czy Olympique de Marseille jest gotów odrzucić wszystkie te oferty, nawet jeśli oznacza to oglądanie? Boubacar Camara Wyjechać następnego lata, nie przynosząc mu ani centa? To jest niemożliwe. W czerwonej strefie finansowo Z nadzorem nad rachunkiem wynagrodzeń przez DNCGOM wydaje się skłonny do kompromisu, jeśli tej zimy pojawią się ciekawe oferty.

READ  Giroud przybył do Mediolanu