Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jedna osoba straciła prawo jazdy… po raz 192.

Układ kierowniczy samochodu (opis). – Pixabay

50-letni Polak niedawno nie zdał egzaminu teoretycznego na prawo jazdy po raz 192., ustanawiając w ten sposób nowy Rejestracja Liczba awarii w jego kraju. Piotrkow to mężczyzna mieszkający w Tripunalsky (Polska) Od 17 lat stara się zrobić pierwszy krok w jego zdobyciu Prawo jazdy, Doniesienia mediów lokalnych media Notatki z Polski. Jego tożsamość nie została ujawniona.

Dobór teoretyczny przed egzaminem praktycznym na kole samochodu może odbywać się dowolną liczbę razy. Jednak za każdą rejestrację należy uiścić opłatę. Szacuje się, że polski kanał telewizyjny DVP jest wart prawie 6000 shlodi (około 1305 euro), pięćdziesięciolatek, który od pierwszej próby wydawał na opłaty egzaminacyjne.

Poprzedni rekord został ustanowiony 113 razy

Nikt wcześniej nie odnotował wielokrotnych niepowodzeń w teoretycznym teście w Wojewódzkim Centrum Transportu Piotrkowa Tribunalsky, który zależy od niefortunnego kandydata kodeksu. Rejestracja lokalna do tej pory należy do osoby, która zdała egzamin 40 razy. W międzyczasie inny stażysta przeszedł 113 egzaminów na południu kraju.

Wskaźnik zdawalności testów kodeksu drogowego w Polsce waha się od 50 do 60%. Liczba testów praktycznych spada poniżej średniej 40%. Sprawa sprzed 50 lat wywołała komentarze i obawy wśród ekspertów ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce. „Ktoś, kto nie zna zasad […] Nie włócz się po ulicach i jest oceniany jako instruktor nauki jazdy.

Według trenera tłumaczy, że taka osoba może „stwarzać zagrożenie dla innych”. „Polskie prawo powinno zabraniać kandydatowi bycia wybieranym więcej niż 20 lub 30 razy” – dodał.

READ  Polska obchodzi 11. rocznicę katastrofy samolotu prezydenckiego w Rosji