Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Krótka wersja „Main Camp” pojawi się w „Tribute to Victims”

Po raz pierwszy w Polsce Uwaga wersja Moja walka Zostanie wydany w tym tygodniu. Dla profesora Eugeniusa Krolla, historyka, który publikował to wydanie przez prawie trzy lata, był to „hołd złożony ofiarom”.

Raport zAdolf Hitler, Opublikowany w 1925 r., wszedł do domeny publicznej w 2016 r., ale od tego czasu nie był ponownie publikowany. Na razie, Niemcy wydały wersję notatek dopiero w 2016 r., który ma 2000 stron i sprzedał 100 000 egzemplarzy.

To polskie wydanie krytyczne będzie drugim tego typu na świecie. Praca liczy 1000 stron, z czego połowa to referencje. „Według krytyków wydanie tej książki to zbrodnia przeciwko pamięci ofiar narodowego socjalizmu. Moim zdaniem jest odwrotnie” – ocenia historyk i politolog Eugene Kroll. epoka nazistowska.

Ostrzeżenie dla przyszłych pokoleń

Profesor Eugeniusz Kroll

Historyk zapewnia nas, że ta edycja to „hołd złożony ofiarom systemu przestępczego i przestroga dla przyszłych pokoleń”. Krótko mówiąc, wersje pirackie są głównie tłumaczone z języka angielskiego i nie mają krytycznego urządzenia Jest już na polskim rynku i „robi złą robotę”– błagał.

Dzieło, które ukaże się w środę 19 maja, ma swój udział „Dowód historyczny w wielkim kontekście” „Nie powinien być wykorzystywany przez siły ekstremistyczne” – powiedział. Ze swojej strony reżyser Muzeum Auschwitz-Birkenau, Piotr Civinsky powiedział: „Zrozumcie” wersję do celów naukowych. Ostrzega jednak, że każda kampania reklamowa może „popaść w konflikt” Faszyzm, Pozbawienie wolności do dwóch lat.

Książka, która początkowo miała wydrukować 3000 egzemplarzy, nie była planowana. Książka kosztuje około 150 Slodis czyli 33 euro, co jest najwyższą ceną w Polsce. “Nie chcemy, aby ta publikacja była szeroko dostępna Uważamy, że częścią zysków, jeśli w ogóle, wesprzemy Fundację lub Muzeum Auschwitz ”- wyjaśnił Zibikneu Chervinsky, dyrektor wydawnictwa Belona, ​​które specjalizuje się w pracy historycznej.

To, co wydarzyło się w Niemczech po 1933 roku, może wydarzyć się dzisiaj

Zbigniew Czerwińskie, dyrektor Wydawnictwa Belona

Księga jest przede wszystkim „ostrzeżeniem, które oznacza”Łatwo obalić demokrację i doprowadzić do rządów dyktatorskich Prawie niewidoczny ”, publikacja tej adnotacji podkreśla tych, którzy uważają ją za „ważną i potrzebną”. Co wydarzyło się w Niemczech po 1933 roku Może się zdarzyć dzisiaj, Jutro, pojutrze w wielu częściach świata. Sygnały są łatwo widoczne ”, ostrzega.

READ  W Polsce zidentyfikowano ważną bazę niemiecką, która istniała przed inwazją Hansa

„Dobrze wykonana edycja krytyczna może naprawdę pomóc ci zrozumieć w pełniejszy i głębszy sposób Nazizm, kłamstwa, niebezpieczeństwa dyktatury“Oceny za rolę, Naczelny Rabin Polski, Michael Schutz.” Moim zdaniem może to być pozytywna rzecz – zapewnił.

Według niego „Naukowcy muszą przeczytać to, co napisał Hitler Hitler Moja walka, Bo słowa są ważne. I To, co powiedział Hitler przed dojściem do władzy, jest tym, co zrobił później“.

Redakcja poleca


Czytaj więcej