Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jean Boileau, po czterech tygodniach zawieszenia przez Juliana Marchanda: „Opłakiwałem go i poczucie niesprawiedliwości”

Ciężka kara ma konsekwencje, ponieważ stadionowa suka i kapitan Toulousein będą mogli rozegrać mecz dopiero od 26. i ostatniego dnia regularnego sezonu Top 14, 5 czerwca, na UBB, a tym samym przegapi datę. Jesteś pionierem sezonu przeciwko La Rochelle w ciągu tygodnia w finale Pucharu Europy.

Decyzja, która nie zostanie odwołana, nieuchronnie wstrząsnęła wszystkimi jego kolegami z drużyny i trenerami. „Ja osobiście jestem przyjacielem, więc byłem nim bardzo rozczarowany, Skrzydłowy Arthur Bonnival wzdycha. Z niecierpliwością oczekiwałem jego krótkiej wiadomości po długiej komisji dyscyplinarnej. To go denerwuje, ponieważ już dwa lata temu przegapił finał turnieju z powodu kontuzji. Jest to bardziej skomplikowane, ponieważ jest naszym liderem. Dołożymy jednak wszelkich starań, aby doprowadzić go do półfinału, a być może do finału czternastego.

„Biorąc pod uwagę jego sezon, nie warto przegapić tego meczu”.

Jean Boelho, trener napastników Tuluzy

Bluesowa suka bardzo szybko chciała przemówić przed swoimi partnerami, aby upewnić się, że frustracja spowodowana jego komentarzem nie przybrała zbyt dużego znaczenia. Następnego dnia, w czwartek, przedstawił się grupie. „ Julian to człowiek, który nawet w takiej sytuacji zachowuje się jak bohater, Jean Boileau, trener napastników Tuluzy, kontynuuje. Zakłada sztuczkę i wypowiada odpowiednie słowa grupie. Teraz chce po prostu iść dalej. Jest to oczywiście szkodliwe, ponieważ biorąc pod uwagę jego sezon, nie warto przegapić tego meczu. Dlatego koniecznie czujemy się z jego powodu smutni i skrzywdzeni. Ale działał w wyjątkowy sposób. Nagle, nawet jeśli wszyscy mężczyźni go opłakiwali, zdali sobie sprawę, że musimy się bez niego obejść. To także życie sportowe, musisz szybko wymyślić, jak wyobrazić sobie przyszłość. „

READ  Koszykówka Champions League – Ismail Baku prowadzi Manresę do zwycięstwa

W ciągu tygodnia, przeciwko Rochelaisowi, Peato Mauvaka musi założyć ciężarną kurtkę na „pięcie”, z bratem Juliana, Guillaume Marchand, jako alternatywę.