Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Neymar na igrzyskach olimpijskich, decyzja została podjęta

Brazylijska gwiazda nie wchodzi w skład drużyny na igrzyska olimpijskie Seleçao.

Neymar na olimpiadzie to możliwość zapomnienia o nim. O ile sytuacja się nie zmieni, numer 10 Auriverde nie może uczestniczyć w imprezie odbywającej się w Japonii. Neymar, zdobywca już tytułu olimpijskiego, podobno wyraził chęć uczestnictwa, ale Paris Saint-Germain chce uniknąć podobnego scenariusza zeszłego lata, w którym zespół ciągnął piłkę jak piłka po przerwanych letnich przygotowaniach. Odwrócenie wspierane przez Copa America, które podobnie jak euro będzie zależało od organizacji.

Paris Saint-Germain nie chce ryzykować

„To marzenie, aby móc na to liczyć. Ale jest to delikatna kwestia, która zostanie rozwiązana bezpośrednio przez prezydenta (federacji Rogiero Capuclio)”. Trener Brazylii Andre Jardin wyjaśnił w piątek: „Chcemy tego, co najlepsze zespół jest możliwy. ”Ale trener nie jest wyszukany. Na liście nie ma nazwiska Neymar. Seleção presety… nic więcej niż Marquinhos. Z drugiej strony jest tam pomocnik OL Bruno Guimaraes, podobnie jak napastnik Realu Madryt Rodrigo lub były zawodnik Bordeaux Malcom, który jest teraz w Rosji.

Brazylijska lista przygotowań do igrzysk olimpijskich

Opiekunowie: Gabriel Brazau (Real Oviedo), Brino (Gremio), Clayton (Bragantino)

Obrońcy: Emerson (Betis), Gabriel Menino (Palmeiras), Guilherme Arana (Seville FC, Atlético Mineiro), Abner Vinicius (Atlético Paraníns), Gabriel Magalhaes (Arsenal), Roger Ibanez (Rzym), Luiz Felipe (Lazio Roma)), Nino ( fluminense)

Środowiska: Bruno Guimarães (Olympique Lyonnais), Claudenho (RB Bragantino), Gerson (Flamingo), Igor Lizzero (Sao Paulo), Matthews Henrique (Gremio), Renner Jesus (Real Madryt, Borussia Dortmund)

Atakujący: Anthony (Ajax Amsterdam), Evanelson (Porto), Malcom (Zenith St.Petersburg), Gabriel Martinelli (Arsenal), Pedro (Flamingo), Rodrigo (Real Madryt)

READ  W Marsylii dzień powszechnego entuzjazmu, który „podnosi morale”