Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jaki alkohol prawdopodobnie wypijesz w Boże Narodzenie, zgodnie z twoimi znakami?

  1. TDN /
  2. mapa horoskopowa /

Wysłane przez Charlene Defoe 23 grudnia 2021 o 21:31

To wszystko, jest tak blisko, to się dzieje. Wszyscy w końcu będą mogli wspólnie świętować magię Świąt Bożego Narodzenia, radość z ponownego spotkania z rodziną, wielkie ciepłe posiłki, zawsze odpowiednie prezenty, radość z uśmiechów na twarzach dzieci… tu jesteś, c Jest naprawdę fajnie, wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi, jesteśmy najlepsi. Chyba że było coś (naprawdę) zabawnego w świętowaniu narodzin Jezusa, to picie. A nawet dwóch lub trzech.

Poza tym opinie mogą się różnić. Białe, czerwone wino, szampan, Malibu, prosecco, gin z tonikiem, whisky, likier z ropuchy? Opcje są szerokie. Ale może nie być definiowany losowo. Dziś przygotowujemy listę koktajli, które będziesz smakować (teoretycznie) według Twojego znaku zodiaku!

>>> Przeczytaj także: Astrologia: Uważaj, jeśli powtórzysz ten znak, może to być bardzo toksyczne!

szkło bożonarodzeniowe

Baran

Baran jest pewny siebie, przekonujący i przekonujący. Jeśli chodzi o alkohol, pozostaje wierny sobie. Jak w życiu kocha proste rzeczy, bez chi chi, o charakterze osobistym. To, czego chce, to upić się, zachowując swoją godność.

Nie było mowy o piciu taniego alkoholu tylko po to, by o 22:00 znaleźć się na podłodze. Nie, nie, Baranie, on uwielbia, kiedy sprawy toczą się swoim naturalnym torem. Jeśli chodzi o napój, przeniesiemy się dalej do Portu. Świetne portugalskie stonowane wino, bo jest Boże Narodzenie, więc nie zadzieraj.

byk

Więc tutaj mówimy o poważnych sprawach. Kto, ale kto ośmieliłby się żartować z Bykiem na temat alkoholu w Boże Narodzenie (lub w ogóle)? Cóż, odpowiedź pozostaje nieznana (podobnie jak mam nadzieję, że pewnego dnia znów zobaczę tych, którzy się odważą). Poważnie, ten znak Ziemi jest emocjonalnym, ale tradycyjnym znakiem. Jest epikurejczykiem, więc docenia najdrobniejsze rzeczy w życiu, zwłaszcza alkohol. Ale on też nie dba o jakość.

Preferuje ilość. Byk zostaje uwolniony, bo na ogół woli siedzieć w domu do góry nogami (ponieważ jest bardzo domowy). Wolałabym dobrą butelkę Kapitana Morgana. Życie whisky i wszystkiego najlepszego.

READ  Quinté PMU - Wytypuj PRIX GENERAL DE ROUGEMONT 27 marca 2022 r.

Bliźnięta

Czym byłby esej o alkoholu, nie wspominając o Gemini? Ten powietrzny baner uosabia imprezę i jej niepowodzenia lepiej niż ktokolwiek inny. Ten znak jest asem komunikacji. Jego wymiany stają się bardziej płynne, gdy jest lekko dotykany. Coś często dzieje się nagle.

Kiedy Bliźnięta wyjdą do barów, aby powiedzieć wszystkim, jak wspaniałe jest jego życie i jak lepszy jest od ciebie, będziesz miał dużą szansę zobaczyć go popijającego kieliszek szampana, a nawet całą butelkę. To samo w Boże Narodzenie. Po prostu, bo ten urodzony komik nie ma twojego czasu i nie musi czekać na święta, żeby go wypić.

rak

Impreza bez raka nie jest imprezą. Ta urodzona królowa dramatu ma poczucie rozrywki i dzielenia się. Uwielbia handlować, rozmawiać, tańczyć, krzyczeć, krytykować ludzi i płakać jednocześnie, ponieważ czuje się winny, że jest nielegalny. Ten znak wodny ma żywą, gładką i wrażliwą skórę, ale jak na ironię uwielbia nadmiar i rozpustę. Z drugiej strony uspokoimy się, bo mówimy tu o Wigilii.

W rzeczywistości ten mistrz analizy i obserwacji pozostaje kimś, kto zna granice, których nie należy przekraczać (w ogóle) i wie, jak dostosować się do sytuacji. Dlatego wieczorem 24 lutego lubi spokojnie wypić swoją szklankę Gin-Tonic z potrójnymi kostkami lodu i dodatkiem cytryny. Ale eh szklany wskaźnik, obiecuję.

Lew

Często mówi się, że lew jest niewierny. Jedno jest pewne, nie jeśli chodzi o imprezowanie. Ogień i celebracja doskonale korespondują z tym impulsywnym, pewnym siebie i jednocześnie niepewnym bytem. Kiedy dochodzi do posiłku, jest tam, nawet bardzo na miejscu i chce nam o tym opowiedzieć. Jak Święty Mikołaj? Za mało dla niego, wolałby postać, z którą mógłby się identyfikować.

Tak więc na posiłek 25 grudnia prawdopodobnie spotkasz lwa przebranego za Jezusa z Nazaretu, którego wlekono dzień wcześniej, ale wciąż stoi, ze swoją butelką Ułożonego Rumu.

dziewica

No cóż, to święta, ale proszę, niepokoimy się o stół, bo leniwie jesteśmy, że jutro musimy wszystko posprzątać. Prawda jest taka, że ​​Panna nadal będzie spędzać kolejne dni na szpiegowaniu najmniejszych cząstek tostów z łososia/awokado, które pozostały na kuchennych kafelkach. Bo lubi się bawić, ale porządek to porządek.

READ  EUROPA/UKRAINA - Oratoire salésien, un lieu d'annonce de la Bonne Nouvelle, au milieu destensions politiques et sociales

Ten znak uosabia kontrolę nad sobą i innymi, a zasady muszą być przestrzegane, nawet jeśli nie szczególnie w Boże Narodzenie. Cztery małe kawałki, nie dotykamy, zanim wszyscy zajdą do stołu, a grejpfrut jest ok, ale nie więcej niż 3 i nie po północy. wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !

Balansować

Jak sama nazwa wskazuje, Waga jest wiecznie niechętna. Jego serce trzepocze wśród setek możliwości, jakie stoją przed nim, gdy stoi pod ścianą likieru w supermarkecie na swojej ulicy, na godzinę przed zamknięciem. Tak, ponieważ Libra najwyraźniej zrobiła to w ostatniej chwili, zanim w końcu zdecydował się przynieść do posiłku własną butelkę.

Babcia Suze w pewnym momencie jest do bani. W końcu, jaki napój wybrałby ten znak powietrzny? Lekki alkohol, słodki i owocowy, jak to. Pójdziemy na Spritza i sangrię. Tak, oba, bo nie wie, który wybrać.

Skorpion

Uważaj, gdzie idziesz, ponieważ wkraczamy w nieprzyjazne środowisko. Skorpiony nie flirtują z tradycją. Jest osobą lojalną, opiekuńczą i lojalną, ceni sobie możliwość zaspokojenia każdego, zwłaszcza przy świątecznym stole. Ale hej, jego życzenia są równie ważne, bo nie powinieneś też przesadzać, a on nie jest Świętym Mikołajem.

To jest krem ​​na duszę, widać to po prostu z każdym alkoholem, ponieważ kupił wszystkie możliwe butelki, aby leczyć wszystkich swoich bliskich. Nie upadaj na ziemię, eh.

strzelec

Jeśli masz okazję przeprawić się ze Strzelcem w czasie wakacji, poczuj się uprzywilejowany. Może to być urodzony podróżnik w podróży po Kolumbii lub starcie z lojalnym ZSRR w Polsce. Ale jeśli nie, to jest tam i jest bardzo szczęśliwy, że go ma.

Strzelec nie udaje ludzi, uwielbia być kochanym i jest uważany bardziej niż cokolwiek za niesamowitą osobę, która uważa się za takiego. Co więcej, jeśli jest to wzajemne, sprawi, że zrozumiesz, zwłaszcza czyniąc cię swoim kumplem do picia przez całą noc, z butelką dobrego czerwonego wina.

READ  Sobota, 3 lipca 2021 Lotto FDJ Wynik: losowanie online

Koziorożec

Trzymaj stopy na ziemi przez większość czasu. To jest filozofia życia Koziorożca. Wzmianka o „przez większość czasu” jest bardzo ważna, ponieważ ten znak, znany z tego, że ma głowę na ramionach, wyraźnie nie śmieje się, jeśli chodzi o połykanie życia. Ponadto Koziorożce mają poczucie pieniędzy i jakości otaczających ich rzeczy. Ma materialistyczny charakter, lubi uważać na to, co pije, choć tutaj ilość równa się jakości.

Możemy, dlaczego nie, rozważyć moskiewskiego muła po otwarciu prezentów. Bo pijany Koziorożec nie jest.

Wodnik

„Dobra chłopaki, czas ściąć drewno, a na stole jest jeszcze jedna zaginięta osoba”. Ta osoba to Wodnik. Ten doskonały znak Air dosłownie spędza swoje życie unosząc się nad życiem innych. Święta Bożego Narodzenia do niego nie przemawiają, bo są ograniczenia. I to, ograniczenia, jest jego zirytowanym zwierzakiem.

Wodnik uwielbia się bawić, śmiać się przede wszystkim i iść naprzód, nie oglądając się za siebie. Zawsze szuka nowych doświadczeń i nienawidzi nostalgii. Pech dla niego, wieczorem dwudziestego czwartego dnia niestrudzenie powtarzamy co roku te same historie. nudy. Dopóki czas nie minie, pij. od wszystkiego.

Poissona

Najlepsze na koniec (lub nie), Ryby. Ten znak wodny kocha wszystko, co może sprawić, że zobaczy świat inaczej. Bardzo pociąga go sztuka, muzyka, taniec i literatura, a także bardzo lubi tankować na gazomierzu.

Delikatny, asertywny i uważny charakter, z przyjemnością wysłucha bólu serca swojej pijanej ciotki lub chrapania pijanego wujka po drugiej stronie stołu, delektując się dobrym Cointreau.

>>> Przeczytaj także: Ten znak zodiaku jest najdziwniejszy: Uważaj!