Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

James Franco przyznaje, że uprawiał seks ze studentami w swojej szkole aktorskiej

Amerykański aktor James Franco, oskarżony o molestowanie seksualne przez kilka kobiet, przyznał się do stosunków seksualnych ”Na pewnoZ uczniami na zajęciach teatralnych czuł, że to nie powinno mieć miejsca. Wśród oskarżonych, obecnie 43-letniego Franco, jest czterech byłych uczniów szkoły, którą założył w Hollywood. Publicznie potępili niewłaściwe zachowanie aktora w 2018 roku, po tym jak otrzymał on nagrodę Złotego Globu za noszenie dziurki od guzika na rzecz organizacji Time’s Up, aby bronić ofiar napaści na tle seksualnym. „Słuchaj, przyznaję, spałem z jakimiś studentkamiW wywiadzie wyemitowanym w czwartek w radiu SiriusXM artysta powiedział, że jest to jego pierwszy na ten temat od 2018 roku.

«W okresie nauczania spałem z uczniami i było źle. Ale to nie jest powód otwarcia szkołyBroniąc się. W szczególności jedna studentka opowiedziała, jak wraz z kilkoma innymi kobietami uczestniczyła w nagiej scenie, kiedy Franco zdjął plastikowe folie ochronne zakrywające intymne części aktorek podczas odgrywania symulowanych scen seksu oralnego. Dwie inne twierdziły, że aktor poprosił ich i inne aktorki o zdjęcie koszulek podczas kręcenia w klubie ze striptizem. W końcu potwierdził, że James Franco ”Każdy zawsze czuje, że w grę mogą wchodzić role, jeśli jesteśmy gotowi do aktów seksualnych lub przejęcia szczytu».

Artysta i jego prawnicy od dawna odpierają te oskarżenia. W swoim wywiadzie Franco ponownie zaprzeczył, jakoby miał jakiekolwiek relacje ze studentami zapisanymi na kurs zatytułowany „sceny seksu„.Zapewnia, że ​​szkolenie”prowokacyjny tytułAle nie było to specjalnie przeznaczone, aby poprowadzić uczestników do tych ekscytujących scen. „Nie był to plan makiaweliczny z mojej strony (…) ale tak, zdarzały się przypadki, że miałem coś za porozumieniem z uczniem i nie powinienem był tego miećPowiedział. W swojej obronie mówił o swoim uzależnieniu od alkoholu jako nastolatek, wierząc, że jako dorosły zastąpił je uzależnieniem od seksu i własnej osobowości. „Myślę, że wtedy myślałem + jeśli to za obopólną zgodą, to w porządku +– błagał, zdając sobie teraz sprawę, żeTo może nie być fajne».

READ  Welcome Back (TF1): Za kulisami Camille Combal, sekrety wzmocnionej atmosfery